Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fadriems

03.11.2014. 05:39

ģeniāli vienotība darbojas pēc vecās ļeņina shēmas sagrābj avīzes policiju un pastu komjaunietne āboltiņa rullē precīzi ...

Atbildēt

fadriems

03.11.2014. 05:39

»

Paija - Lapsam

Galvenais - pacietību un neatlaidību


ģeniāli vienotība darbojas pēc vecās ļeņina shēmas sagrābj avīzes policiju un pastu komjaunietne āboltiņa rullē precīzi ...

Atbildēt

redz

28.10.2014. 06:24

»

reinuks

piemēram pie putina kabeļu operātori izņem doždu no savām pakām


Lapsas mērķis jau nebija, lai avīze nonāktu pie lasītājiem, Lapsas mērķis bija sarīkot skandālu par avīzes it kā nozagšanu, tāpēc nebūtu pārsteigums, ja kāds sūtītais e-pasts būtu ar stipru lapsas smaku.

Atbildēt

reinuks

28.10.2014. 03:22

piemēram pie putina kabeļu operātori izņem doždu no savām pakām ...

kāpēc tad lai mūsējie sliktāki mēs diženi vareni var vēl lielāku tirāniju ...

nu nākošo reizi var nosūtīt avīzes ar kādu kurjēr firmu ...

cerams tajās vēl nav ieliduši jenotības taustekļi ...

Atbildēt

reinuks

28.10.2014. 03:21

piemēram pie putina kabeļu operātori izņem doždu no savām pakām ...

kāpēc tad lai mūsējie sliktāki mēs diženi vareni var vēl lielāku tirāniju ...

nu nākošo reizi var nosūtīt avīzes ar kādu kurjēr firmu ...

cerams tajās vēl nav ieliduši jenotības taustekļi ...

Atbildēt

a priori

27.10.2014. 14:52

Te pat muļķim ir skaidrs, ka DP ar Ulmani priekšgalā izmeklē tikai Ģeneralprokuratūras pasūtījumus, tā DP darbiniece Grīnfelde, kas ir DP atbildes sagatavotāja, spēj izmeklēt tikai interneta komentārus, kas publicēti pietiek.com :))

Atbildēt

Paija - Lapsam

27.10.2014. 14:45

Galvenais - pacietību un neatlaidību.
Piliens pa pilienam un akmens tiek drupināts.

Atbildēt

:::

27.10.2014. 12:04

"Pietiek turpinās informēt par šo uzjautrinošo situāciju" ... Es to nesauktu par uzjautrinošu. Tikai pateicoties publicitātei notiek kaut kāda kustība, darbības imitācija organizētās noziedzības struktūrās. Nebūtu šī portāla, atsūtītu A5 formāta lapu, ka nekam nav pamata. Labākajā gadījumā.

Atbildēt

kasjauns

27.10.2014. 10:52

Tas jau nav nekas jauns. To pašu dara arī Ekonomiskā policija . Lietas, kas ir globāla mēroga tiek klasificētas kā smagas un neizdevīgas un tiek pārsūtītas uz nomaļu iecirkni un uzveltas viena izmeklētāja pleciem, lai nebūtu iespējams izmeklēt. Policijas reglamentam tiek vienkārši uzspļauts virsū un katrs priekšnieķelis dara ko grib un kā vadošā kliķe, kas iesniegumos figurē, norāda.

Atbildēt

kadkifts

27.10.2014. 10:49

redzams teiksim nekas traks vienkārši šādi glāba nacionālo drošību kurzemes katla apdraudējumu ...

Atbildēt

kadkifts

27.10.2014. 10:49

redzams teiksim nekas traks vienkārši šādi glāba nacionālo drošību kurzemes katla apdraudējumu ...

Atbildēt

Soks

27.10.2014. 10:47

Lapda, ludzu, nepadodies! Neertu viedoklu apslapesana ar sadam metodem demokratiska valsti nav pienemama.

Atbildēt

Gvido

27.10.2014. 08:56

»

Ēdelweiss

Maqn patīk sīs sacensība, kāda notiek starp deģeneratolisimusu Ķuzi un deģeneratolisimusu Reiniku par tiesībam laizīt un sūkāt tās politmafijas klana Vienotība darbones un politmafijas klanu kloakas kliķes Saeima rokasmeitas aptrakušās Āboltiņas smirdošos stringus


Nu beidz taču tā apcelt to Kuzi.... Nu, nemot vērā kā viņš veiksmīgi parazitejot un piesedzot policaju likumpērkapumus, ir atriies un parbarojies, tad tā taču ir viņa vienīga iespeja fiziski seksuali kontaktēties ar "sieveitēm"...nu, kaut arī ar sievietem līdzīgām stervām.... Būsim tacu iecietīgi arī prat tādiem vīriesiem nelīdzīgiem radīumiem, kuri bioloģisli tomēr ie vīriesu dzimtas statusā....

Atbildēt

Ēdelweiss

27.10.2014. 08:51

»

njāā

divu nožēlojamu, nopirktu kabatas vaukšķu kantorīšu sarakste. bez šaubām, nedrīkst tak kost rokā, kura tos baro. un skaitās, ka mēs atrodamies kaut kādā abstraktā "demokrātiski tiesiskajā" eiropā?! pēc šo divu valsts drošības un tiesībsargājošo institūciju uzvedības, itkā "nespējot" atklāt acīmredzamo...


Nožēlojami, pretīgi.... ? Kā gan tā drīks izsacīties par īpašās pasizdomātās nacioālitātes "latvieši" debiloīdu ieviesto totalitārās valstiskās noziedzības un genocīda 4.maija režīmu un tā šucmaniski-policejiski-bandītiski-mafiozi-latviski nacistisko pārvaldi ....?????!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Ēdelweiss

27.10.2014. 08:47

Maqn patīk sīs sacensība, kāda notiek starp deģeneratolisimusu Ķuzi un deģeneratolisimusu Reiniku par tiesībam laizīt un sūkāt tās politmafijas klana Vienotība darbones un politmafijas klanu kloakas kliķes Saeima rokasmeitas aptrakušās Āboltiņas smirdošos stringus....!!!!!!!!

Atbildēt

hop

27.10.2014. 06:59

»

Buržujs

Nevienā citā gadījumā šīs iestādes nerīkojas citādi, nevajag pārspīlēt Lapsas nozīmi. Atrakstīšanās un iesniegumu futbolēšana ir skarbā realitāte jebkuram, kurš uzrakstīts kādu iesniegumu un pasūdzēsies par sistēmas nedarbiem. Tu laikam iedomājies, ka uzrakstīsi iesniegumu un visi tev skries atbildēt...


Nebiju domājis futbolēšanu kā tādu, kas ir vidēja statistiska ierēdņa vidēja statistiska reakcija. Biju domājis šāda ierēdņa attieksmi pret tādu tipu kā Lapsa, kas visus gadiem saucis par "liekēžiem pagonās".Daļēji varbūt pareizi, bet kā šāds ierēdnis ar visiem cilvēka trūkumiem reaģēs uz šāda Lapsas iesniegumu? Skaidrs ka pacentīsies attaisnot Lapsas "cerības" un principā saistībā ar viņa iesniegumu neko principā nedarīs. Citi "liekēži" viņu tikai atbalstīs.
Labi ja tas saistībā ar Lapsas izdarībām kas viņu personīgi neskar.
Tomēr ar Lapsas dzīvesveidu vai precīzāk ar izdarību veidu nepieciešamības risks skriet pie "liekēžiem pagonās" par tīri personīgām problēmām ir ļoti augsts. Vai kāds viņam palīdzēs, ja visus pēc kārtas ir apdir..is , tieši par šo ir stāsts.

Atbildēt

njāā

27.10.2014. 06:49

divu nožēlojamu, nopirktu kabatas vaukšķu kantorīšu sarakste. bez šaubām, nedrīkst tak kost rokā, kura tos baro. un skaitās, ka mēs atrodamies kaut kādā abstraktā "demokrātiski tiesiskajā" eiropā?! pēc šo divu valsts drošības un tiesībsargājošo institūciju uzvedības, itkā "nespējot" atklāt acīmredzamo, tik tiešām daudz vairāk izskatās pēc kaut kādas nožēlojamas melnās āfrikas valsteles, kur visu nosaka kaut kāds viens neaizskaramais klans. tik tiešām, kas nevēlas redzēt ir ļaunāks par aklu no dzimšanas...

Atbildēt

27.10.2014. 06:49

»

Jā,

Šo futbolēšanas sistēmu jau sen vajadzēja likvidēt,citādi birokrātija tikai vēršas plašumā,bet


Nevajag sūtīt vienā laikā vienādus iesniegumus 10 dažādām iestādēm, tad nebūs jābrīnās, ka tie ceļo no vienas uz otru. Savukārt, ja mērķis nav saņemt atbildi, ka kriminālprocesa sākšanai nav nekāda pamata, bet tikai turpināt brēkšanu, tad Lapsas metode ir ideāla.

Atbildēt

Buržujs

27.10.2014. 01:15

»

hop

Ko līdzīgu varēja gaidīt. Gadiem ilgi Lapsa ķengājies par šīm iestādēm. Tagad viss atgriežas. Aplis noslēdzies.Neviens negrib ar viņu ielaisties.Ar ko lielīties Lapsam tiešām nav. Rūgts malks no paša piespļautās akas


Nevienā citā gadījumā šīs iestādes nerīkojas citādi, nevajag pārspīlēt Lapsas nozīmi. Atrakstīšanās un iesniegumu futbolēšana ir skarbā realitāte jebkuram, kurš uzrakstīts kādu iesniegumu un pasūdzēsies par sistēmas nedarbiem. Tu laikam iedomājies, ka uzrakstīsi iesniegumu un visi tev skries atbildēt pēc būtības un saukt amatpersonas pie atbildības? Kā tad :D Laikam neesi vēl saskāries ar ierēdniecības attieksmi pret cilvēkiem.

Atbildēt

he, he

27.10.2014. 00:33

Lapsa Ģenerālprokuratūrai, Valsts policijai un Drošības policijai neveiksmīgi mēģina "iesmērēt" smirdīgās PIETIEK avīzes lietu.

Atbildēt

nu

26.10.2014. 22:37

Derētu nopublicēt arī visu Lapsas iesniegumu, citādi spriežot pēc raksta, tas vienkārši uzspraužams uz nagliņas- ierosiniet kriminālprocesu par zādzību, jo es bļāvu, ka mana kaimiņa sūtījumu tantei nozaga ļaunais pastnieks!

Atbildēt

Vienotības krančiem

26.10.2014. 22:04

Nav smuki Lapsu apriet, jo viņš ir mūsu pārteju ZOODĀRZA sanitārs, jo citādi Jūs te visi kādu venērisku kaiti saķersiet, jo kas notiek ar Jūsu aptrakušajām bābām jau nav prātam aptverams.

Atbildēt

Lapsiņ!

26.10.2014. 21:56

Vaalstī gēpē, dēpē un vēpē vada rižā emmma, tāpēc veči tur tikai goda pēc atsēž dembeli.Joks.

Atbildēt

hop

26.10.2014. 21:43

Ko līdzīgu varēja gaidīt. Gadiem ilgi Lapsa ķengājies par šīm iestādēm. Tagad viss atgriežas. Aplis noslēdzies.Neviens negrib ar viņu ielaisties.Ar ko lielīties Lapsam tiešām nav. Rūgts malks no paša piespļautās akas.

Atbildēt

26.10.2014. 19:58

»

es

...smieklīgi


Lapsa tiešām ir smieklīgs! Vispirms nosūta savus iesniegumus desmit iestādēm un tad rīko histērijas, kad tie pārceļo no vienas iestādes uz otru. Ja par lietas būtību, tad visas institūcijas, konstatēja, ka nav noticis noziedzīgs nodarījums, kura izmeklēšana būtu to darbības sfērā un nosūtīja citai iestādei, kuras sfērā tas varētu būt.

Atbildēt

es

26.10.2014. 19:16

...smieklīgi...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: