Menu
Foto

Kāpēc bijušajam Satversmes tiesas priekšsēdētājam “iztrūkst plašāks mūsdienīgs redzējums par Satversmes tiesas vietu valsts sistēmā”

Sandris Točs · 29.10.2020.

Super nekaunība! Bijušajam Satversmes tiesas priekšsēdētājam (!) Gunāram Kūtrim “iztrūkst plašāks mūsdienīgs redzējums par Satversmes tiesas vietu valsts sistēmā”. Iedomājaties!?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Valsts azartspēļu kompānijas valdes loceklis: mums nekāda papildu informācija sabiedrībai nav jāsniedz

PIETIEK · 29.10.2020.

Akciju sabiedrībai Latvijas Loto, kas pērn uz azartspēles mīlošo Latvijas iedzīvotāju rēķina nopelnījusi 7,29 miljonus eiro un kuras vadība pagājušajā gadā piedzīvojusi iespaidīgu – gandrīz par ceturto daļu – atalgojuma lēcienu, nekāda papildu informācija sabiedrībai nav jāsniedz, - tai pilnībā jāpietiek ar uzņēmuma gada pārskatu un citām oficiālajām ziņām Latvijas Loto mājas lapā. Šādu valsts azartspēļu kompānijas vadības viedokli ir paudis tās valdes loceklis Edgars Lediņš.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kamēr Ģirģens sadomājis ministrijā sarīkot „politisko apvērsumu”, policijas Rīgas pārvaldē gaidāmas iespaidīgas amatu maiņas

PIETIEK · 28.10.2020.

Kamēr iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ir izdomājis slēpti no sabiedrības un Ministru prezidenta sarīkot Iekšlietu ministrijā „politisko apvērsumu” un pārņemt savās rokās visus atalgojuma jautājumus, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē pēc jaunā Valsts policijas priekšnieka apstiprināšanas jau vistuvākajās dienās paredzētas iespaidīgas amatu maiņas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Circle K” pat nemēģina izlikties, ka tam būtu svarīga ne tikai nauda, bet arī klienti

Pietiek lasītājs · 29.10.2020.

Neskatoties uz spilgtām zīmēm, skaistu preču izlikšanu veikalos un plašiem kasieru smaidiem, Circle K degvielas uzpildes staciju tīkls Latvijā jau sen pārstājis pietiekami rūpēties par saviem klientiem, par cilvēkiem un par drošību uz ceļiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Izglītības ministrija, beidziet ņirgāties par skolotājiem un vecākiem

Anna Vladova, skolas direktore, Saskaņa · 28.10.2020.

Katru dienu, lasot ziņas, es sev jautāju: vai mūsu ministri vispār saprot, ko viņi saka? Vai viņi saprātīgi novērtē situāciju? Kad viņi paziņo, ka vecāki var izvēlēties - laist uz skolu savu bērnu vai ne, vai tiek aprēķinātas iespējamās sekas? Vai mums skolās ir papildu skolotāju komplekts? Vai arī viņi sagaida, ka skolotāji atkal, kārtējo reizi izpildīs visus Ministru kabineta norādījumus un strādās trīs maiņās (tagad viņi strādā divās maiņās)? Varbūt mums ir skolotāju rinda?

Lasīt visu... Komentāri (0)