Menu
Foto

“Juraša metožu” un "Kalnmeiera stila" prokuratūras izgāšanās: kāpēc tiesa attaisnoja Magoni un Osinovski

PIETIEK · 21.01.2021.

Kāpēc Vidzemes rajona tiesa Limbažos šodien attaisnoja par kukuļošanu apsūdzēto bijušo VAS Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas uzņēmēju Oļegu Osinovski? Pietiek šodien atkārtoti publicē divus pagājušā gada rudens rakstus, kuri pirmoreiz bija publicēti laikrakstā Diena un kuros Lato Lapsa detalizēti analizēja – kā šajā skaļajā lietā atspoguļojas tā saucamās „Juraša metodes” un cik neprofesionāls ir bijis prokuratūras darbs.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nekas nav kavējis Kariņa valdību eksperimentēt ar aizliegumiem un ierobežojumiem attiecībā uz tirdzniecību

LTRK, LDDK un virkne uzņēmumu* · 21.01.2021.

2020.gada novembra sākumā starp tirdzniecības nozares dalībniekiem, tirdzniecības nozari pārstāvošajām organizācijām, Ekonomikas ministriju (turpmāk - EM), Valsts policiju un pašvaldības policiju tika noslēgts memorands par sociāli atbildīgas politikas īstenošanu tirdzniecības nozarē  (turpmāk - Memorands). Memoranda mērķis ir tirdzniecības nozarē vienoti īstenot praksē piemērotākos pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai atbilstoši faktiskajai vīrusa izplatības situācijai valstī.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vecā Eiropa liekuļo attiecībā uz agresorvalsti Krieviju: rublis vērtīgāks par cilvēktiesībām

Baiba Zīle · 21.01.2021.

Neskatoties uz to, cik cītīgi Eiropas Savienības (ES) politiķi no vecās Eiropas valstīm cenšas parādīt starptautiskajai ģimenei savu humāno un cilvēktiesību aizsargājošo dabu, sabiedrībā var rasties izteiktas šaubas par patiesajiem iemesliem ES pastāvēšanai, dodot iespēju visādiem Valentīniem un Aldiem veidot un izplatīt dažādu konspirāciju teorijas, kuras diemžēl atrod noklīdušās avis.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Saeima kavē “Meroni stipendiāta” Kaimiņa izdošanu tiesāšanai: ģenerālprokurors sāk celt trauksmi

PIETIEK · 21.01.2021.

Arī pēc vairākkārtējām sēdēm un apspriedēm Saeima jau trešo mēnesi neizdod tiesāšanai Artusu Kaimiņu — ceturto deputātu no pašreizējiem simt, kam ir krimināllieta. Ģenerālprokurors norāda: visos citos gadījumos tas noticis nedēļas laikā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par atbildību

Aldis M · 22.01.2021.

Skatoties paziņu postus Facebook, uzdūros jautājumam: “Cik izmaksā slikts ministrs?” Un aizdomājos – jā, patiešām, cik? Un cik izmaksā valdība, kura nespēj savlaicīgi sagatavoties jau iepriekš zināmiem izaicinājumiem un principā nespēj modelēt situācijas kaut dažus soļus uz priekšu? Valdība, kura pieņem tikai viņiem pašiem vien saprotamus lēmumus?

Lasīt visu... Komentāri (0)