Menu
Foto

Viss tas ir tieši tas, pret ko cīnījās Gunārs Astra

Ēriks Grīnbergs · 21.01.2022.

Brīvības cīnītāja Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā valdošie ir izrādījuši visu to, pret ko Gunārs Astra tieši cīnījās. Šāda attieksme skaidri parāda, cik nožēlojami ir mūsu politiķi un tiem kalpojošie masu mediji.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kāpēc tauta svilpj?

Jānis Kundziņš · 21.01.2022.

Svilpjošās un saliedētās ļaužu ierindas, kas nesen pildīja Lielbritānijas pilsētu ielas, nebija vardarbīgas un agresīvas. Tās gāja, ūjināja un dziedāja dziesmu “Mēs esam 99 procenti”. Tās nebija pārstāvētas nekur. Nevienam no viņiem nedeva vārdu meinstrīma kanāli, liekot manīt, ka šo ļaužu viedoklis nevienu neinteresē.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par pigmejiem, kas mēģina palēkties uz milža pīšļiem

Lato Lapsa · 20.01.2022.

Paradoksāli, bet nevis manis pēdējās nedēļās apceļotajā Kongo, bet gan Latvijā divi pigmeji šodien centās kļūt lielāki un nozīmīgāki, pakāpjoties uz liela cilvēka pīšļiem. Cilvēka, kurš sen miris un kuru šādi te pigmeji līdz ar to var izmantot savās interesēs un vajadzībās. Vai vismaz mēģināt to darīt.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par Bordāna un Judina virzītajiem "viltus ziņu" grozījumiem Krimināllikumā

Oskars Ozoliņš · 20.01.2022.

Tas nav nekāds joks. Tas ir liels solis vārda brīvības ierobežošanā. Gandrīz visi atbildīgās apakškomisijas deputāti to atbalsta.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par naudas skalošanu no "Olainfarm" Vīlands ticis pie kriminālprocesa

PIETIEK · 20.01.2022.

Kādam pazīstamam žurnālistam, kuram ir identiska balss kā savulaik Radio SWH performējušajam Panam Kleksim, savulaik rādījās zīmīgi sapņi, kas vēlāk lielākoties izrādījās pavisam patiesi vai arī drīz vien piepildījās. Arī man mēdz rādīties zīmīgii sapņi, kas nereti izrādās atbilstoši realitātei.

Lasīt visu... Komentāri (0)