Menu
Foto

Vardarbība pret bērnu Latvijas valstij piederošā uzņēmuma „TET” raidījumā

Džonatans Fantazors · 23.09.2021.

Apmēram no 13:00 video minūtes https://play.1188.lv/pasmaju-tv-sovi/slavenibas-bez-filtra-6/magonei_bail_no_zana_agresijas-350046/ pievērsiet uzmanību, kāda vardarbība šajā Latvijas valsts kontrolētā uzņēmuma TET raidījumā notiek pret mazu zēnu. Vai Jūs vispār stādāties priekšā, kādu ļaunumu tas viņam nodara?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kāpēc viņi tik ilgi ir mums melojuši?

Vija Beinerte · 24.09.2021.

Kolīdz pasauli pāršalca ziņa par jaunu patogēnu, kas izraisa atipisku pneimoniju, grupa ķīniešu zinātnieku publicēja rakstu, kur tika izteiktas aizdomas, ka vīruss visticamāk ir izslīdējis no Uhaņas laboratorijas. Viņu paziņojums nekavējoties tika dzēsts no visām interneta vietnēm, bet tā autori pakļauti represijām.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Tiesu izpildītāji, kas kolekcionē kuterus, jahtas un ekskluzīvus auto

Pietiek lasītājs · 23.09.2021.

Kad raksti par Covid un vakcīnām okupējuši ziņu portālus, ar kāru aci ķeru visu, kas smaržo pēc cita veida sensācijas. Ar interesi izlasīju Dienas rakstu par tiesu izpildītājiem un notāriem, kuriem Latvija izrādījusies iespēju zeme. Kurš gan būtu domājis, ka “šakāļu” aroda piekopēji ne tikai sadistiski gūst baudu no citu finansiālajām nelaimēm, bet arī pamanās nopelnīt tā, lai dzīvotu kā slavenības un braukātos ar Porsche Cayenne Turbo, Audi R8 Coupe, Porsche 911, jahtu un kuteri. Cik dzirdēts, arī peldlīdzekļi nevis iegūti „pēc sludinājuma”, bet gan arī iegādāti sarunātās izsolēs. 

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ierosināta disciplinārlieta pret VID Jaunzemi par iespējamu 6,5 miljonu eiro nozagšanu valstij

Pietiek lasītājs · 23.09.2021.

Mulsums, kas pārņēmis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāju Ievu Jaunzemi tik ļoti, ka viņa nespēj sniegt atbildes uz elementāriem jautājumiem saistībā ar VID Nodokļu un muitas policijas vadības nu jau bēdīgi slaveno komandējumu, varētu būt saistīts ar I.Jaunzemes pastāvīgi piekopto "strausa" politiku - slēpties cerībā, ka neviens nepamanīs, cik ļoti viņas vadībā degradējas VID. Tomēr ticamāks izskaidrojums ir pagājušajā nedēļā Finanšu ministrijas uzsāktā disciplinārlieta pret pašu I.Jaunzemi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Dzīres mēra laikā, jeb kā Līvānu novada vadība šķiežas ar novada nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pietiek lasītājs · 23.09.2021.

Jūlijā un augustā ļoti daudzās pašvaldībās tika rīkoti pilsētu vai novadu svētki. Tādi, turklāt krāšņi, augustā notika Preiļos un Jēkabpilī. Līvānu novadā tā tas nebija – it kā svētki bija, bet domes vadība (A.Vaivods - attēlā - un G.Kraukle) apgalvo, ka svētku nebija. Bet kas tad galu galā bija?

Lasīt visu... Komentāri (0)