Menu
Foto

Kāpēc viņi tik ilgi ir mums melojuši?

Vija Beinerte · 24.09.2021.

Kolīdz pasauli pāršalca ziņa par jaunu patogēnu, kas izraisa atipisku pneimoniju, grupa ķīniešu zinātnieku publicēja rakstu, kur tika izteiktas aizdomas, ka vīruss visticamāk ir izslīdējis no Uhaņas laboratorijas. Viņu paziņojums nekavējoties tika dzēsts no visām interneta vietnēm, bet tā autori pakļauti represijām.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Lukašenko dziedās gulbja dziesmu novembrī: Kremlis plāno Baltkrievijas aneksiju

Gačo Krūms · 22.09.2021.

Beidzot Eiropai un visai Rietumu pasaulei par nelaimi, bet par „laimi” Kremlim ir sākusies atklāta Baltkrievijas militarizēšana un tās aktīvāka iesaistīšana Kremļa sen jau uzsāktajā hibrīdkarā pret NATO. Var teikt, ka Lukašenko vairs nav režīms, jo Lukašenko pats ir kļuvis par Putina režīma sastāvdaļu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā PARistu stukači vēršas pret vārda brīvību un ignorē Satversmes 100.pantu

Linda Liepiņa · 21.09.2021.

Manuprāt, šis Kirils Ķirsis ir reaģējis uz manā FB profilā 1.augustā nošērotu video, kura dēļ pie manis mājās ieradās policija un tagad ar grūtībām caur resorisko pārbaudi, tērējot nodokļu maksātāju naudu, mēģina uzburt kaut kādu lietu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kāda ir patiesā vakcinēto un nevakcinēto attiecība starp saslimušajiem ar COVID-19?

Vladimirs Lindermans · 21.09.2021.

Aplūkosim šādu piemēru. Kādā nezināmā valstī puse iedzīvotāju ir izgājusi pilnu vakcinācijas kursu. Otra puse ir tie, kas nav vakcinēti vai nav pabeiguši vakcinācijas kursu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Amatpersonas “pretimnākšana” miljonāram Ramoliņam: KNAB Straume sniedz papildu skaidrojumu, kāpēc sabiedrībai nav tiesību pārliecināties par pārbaudes objektivitāti

PIETIEK · 21.09.2021.

Kāpēc tieši Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kategoriski nevēlas atklāt resoriskās pārbaudes materiālus, lai sabiedrība varētu pārliecināties, cik ieinteresēta ir bijusi šī pārbaude un attiecīgi KNAB lēmums nesākt kriminālprocesu par Valsts meža dienesta amatpersonu „pretimnākšanu” saistībā ar miljonāra Andra Ramoliņa nu jau bēdīgi slaveno īpašumu kāpu zonā Engurē. Pietiek šodien publicē biroja priekšnieka Jēkaba Straumes jaunos skaidrojumus par to, kāpēc sabiedrībai nav tiesību iepazīties ar veiktās resoriskās pārbaudes materiāliem.

Lasīt visu... Komentāri (0)