Menu
Foto

Viss tas ir tieši tas, pret ko cīnījās Gunārs Astra

Ēriks Grīnbergs · 21.01.2022.

Brīvības cīnītāja Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā valdošie ir izrādījuši visu to, pret ko Gunārs Astra tieši cīnījās. Šāda attieksme skaidri parāda, cik nožēlojami ir mūsu politiķi un tiem kalpojošie masu mediji.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kas un kā padarīja „pareizāku” uzņēmēja Jāņa Ošleja viedokli: publicējam viena un tā paša raksta divas versijas

PIETIEK · 18.01.2022.

Bez plašākiem komentāriem nododam lasītāju ievērībai divus uzņēmēja Jāņa Ošleja viedokļraksta variantus, - vienu, kas bija publicēts Neatkarīgajā un pēc tam Pietiek, otru, kas nule publicēts portālā Delfi. Katrs pats var sev atbildēt uz jautājumu – kas un ar kādām metodēm padarīja uzņēmēja viedokli „pareizāku”

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Par barikāžu muzeja stendiem

Pietiek lasītājs · 17.01.2022.

Mūsu valsts “labvēļi” pagājušajā nedēļā kārtējo reizi pārliecinājās, ka mums komforts, veiksme un nauda ir daudz svarīgāki par pienākuma apziņu pret tiem cilvēkiem, kuri deva mums iespēju šo komfortu, veiksmi un naudu šodien izbaudīt.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Andrejs Vaivars* · 17.01.2022.

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Šokējoši augusi neuzticība televīzijai un radio

Māris Krautmanis · 16.01.2022.

Pētījumu centrs SKDS pēc Neatkarīgās pasūtījuma ir veicis aptauju un izveidojis reitingus dažādām institūcijām – piemēram, Latvijas Bankai, Ģenerālprokuratūrai, Valsts kontrolei utt. Cita starpā SKDS ir vaicājis cilvēkiem, cik lielā mērā viņi uzticas vai neuzticas radio un televīzijai.

Lasīt visu... Komentāri (0)