Menu
Foto

Vecā Eiropa liekuļo attiecībā uz agresorvalsti Krieviju: rublis vērtīgāks par cilvēktiesībām

Baiba Zīle · 21.01.2021.

Neskatoties uz to, cik cītīgi Eiropas Savienības (ES) politiķi no vecās Eiropas valstīm cenšas parādīt starptautiskajai ģimenei savu humāno un cilvēktiesību aizsargājošo dabu, sabiedrībā var rasties izteiktas šaubas par patiesajiem iemesliem ES pastāvēšanai, dodot iespēju visādiem Valentīniem un Aldiem veidot un izplatīt dažādu konspirāciju teorijas, kuras diemžēl atrod noklīdušās avis.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Nacionālā apvienība kapitulē: ar "Uzvaras monumentu" neko nav iespējams darīt

Rihards Kols, 13.Saeimas deputāts · 20.01.2021.

Jau pavisam drīz – 26. janvārī atzīmēsim simt gadus kopš Latvijas de iure atzīšanas, un tas ir būtisks pagrieziena punkts mūsu vēsturē un attiecīgi arī Latvijas simtgades svinību izskaņā. Visbūtiskākā, protams, ir Latvijas neatkarības proklamēšanas simtgade, arī Latvijas armijas simtgade, Latvijas ārlietu dienesta simtgade un citas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kas stāv aiz vietējo un aizokeāna „trampistu” iecienītā sociālā tīkla „Parler”?

Jānis Mākoņkalns · 19.01.2021.

2021. gada janvāra sākumā ASV publisko telpu pāršalca ziņa, ka „Twitter” līdzās ar citām lielajām interneta platformām, ir nobloķējis prezidenta Donalda Trampa oficiālos kontus, pēc tam, kad viņš tos bija izmantojis, lai musinātu savus atbalstītājus uzbrukt ASV Kapitolijam. Prezidenta nobloķēšana pamudināja vairākus miljonus t.s. „trampistu” pārcelties no liberāļu apsēstā „Twitter” uz kādu citu mazāk zināmu platformu ar francisko nosaukumu „Parler” [tulkojums no franču valodas – „runāt”].

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Visticamāk, ka aiz nemieriem ASV stāv Krievija

Kasīklis · 19.01.2021.

Telekanāla "ABC News" rīcībā nonācis Federālā drošības dienesta ziņojums, kurā atklāts, ka protesti varētu ilgt līdz 20. janvārim, kad ir gaidāma nākamā prezidenta Džo Baidena inaugurācijas diena.1

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kad vācu aitu suns parāda zobus Kremļa saimniekam: Крим – це Україна

Augusts Augustiņš · 20.01.2021.

Gluži kā nepaklausīgs un nikns vācu aitu suns bijušais Vācijas kanceles Gerhards Šrēders, kurš no Putina par labu kalpošanu līdz šim ik gadu ir saņēmis miljonus, beidzot liekas ir iekodis saimnieka rokā, publiski paziņojot, ka Krima tomēr ir Ukrainas teritorija. Vēl jo vairāk, divkosīgais vācietis norādīja, ka Kremļa veiktā Krimas aneksija ir uzskatāma par rupju starptautisko tiesību pārkāpumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)