Menu
Foto

Kāpēc bijušajam Satversmes tiesas priekšsēdētājam “iztrūkst plašāks mūsdienīgs redzējums par Satversmes tiesas vietu valsts sistēmā”

Sandris Točs · 29.10.2020.

Super nekaunība! Bijušajam Satversmes tiesas priekšsēdētājam (!) Gunāram Kūtrim “iztrūkst plašāks mūsdienīgs redzējums par Satversmes tiesas vietu valsts sistēmā”. Iedomājaties!?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kamēr Ģirģens sadomājis ministrijā sarīkot „politisko apvērsumu”, policijas Rīgas pārvaldē gaidāmas iespaidīgas amatu maiņas

PIETIEK · 28.10.2020.

Kamēr iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ir izdomājis slēpti no sabiedrības un Ministru prezidenta sarīkot Iekšlietu ministrijā „politisko apvērsumu” un pārņemt savās rokās visus atalgojuma jautājumus, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē pēc jaunā Valsts policijas priekšnieka apstiprināšanas jau vistuvākajās dienās paredzētas iespaidīgas amatu maiņas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Jaunzemei nav izejas

Pietiek lasītājs · 27.10.2020.

Kā jau ziņots, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores izstrādājumam Ievai Jaunzemei pirms pāris nedēļām bija atkārtoti jāstājas Finanšu ministrijas izveidotās vērtēšanas komisijas priekšā un jāpierāda, ka viņa spēj vadīt vismaz kaut ko.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Amerikāņi nekam nederīgos Krievijas dāvinātos plaušu ventilatorus izmetuši miskastē

Pietiek lasītājs · 28.10.2020.

ASV Federālā ārkārtas situāciju vadības pārvalde jeb FEMA pagājušajā nedēļā paziņoja, ka aprīlī saņemtā Krievijas humanitārā palīdzība 45 plaušu ventilatoru izskatā tikusi izmesta miskastē. Tieši tik nekvalitatīva un nelietojama bijusi Kremļa žēlsirdības dāvana amīšiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vēl viens Sozinova un viņa padoto "varoņdarbs"

Māris Bērziņš · 29.10.2020.

Pēc tam, kad jaunais Valsts policijas priekšnieks pieņēmis lēmumu aizrotēt Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieku un Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieku Andreju Sozinovu, ir parādījusies iespēja parunāt par vēl dažiem šī cilvēka “varoņdarbiem’’. Nē, runa nebūs par lielo naudu, lai gan…

Lasīt visu... Komentāri (0)