Menu
Foto

“Juraša metožu” un "Kalnmeiera stila" prokuratūras izgāšanās: kāpēc tiesa attaisnoja Magoni un Osinovski

PIETIEK · 21.01.2021.

Kāpēc Vidzemes rajona tiesa Limbažos šodien attaisnoja par kukuļošanu apsūdzēto bijušo VAS Latvijas dzelzceļš valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni un Igaunijas uzņēmēju Oļegu Osinovski? Pietiek šodien atkārtoti publicē divus pagājušā gada rudens rakstus, kuri pirmoreiz bija publicēti laikrakstā Diena un kuros Lato Lapsa detalizēti analizēja – kā šajā skaļajā lietā atspoguļojas tā saucamās „Juraša metodes” un cik neprofesionāls ir bijis prokuratūras darbs.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Saeima kavē “Meroni stipendiāta” Kaimiņa izdošanu tiesāšanai: ģenerālprokurors sāk celt trauksmi

PIETIEK · 21.01.2021.

Arī pēc vairākkārtējām sēdēm un apspriedēm Saeima jau trešo mēnesi neizdod tiesāšanai Artusu Kaimiņu — ceturto deputātu no pašreizējiem simt, kam ir krimināllieta. Ģenerālprokurors norāda: visos citos gadījumos tas noticis nedēļas laikā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Rīdziniek, steidzies rezervēt dzīvokli no SIA „Merks” “unikālā” vietā – starp morgu, pansionātu un kapiem, jeb cik maksā prettiesiska būvatļauja Rīgā?

Rodijs Rododendrs · 18.01.2021.

Pagājušās nedēļas sākumā Facebook vietnes Mežciema grupā izlasīju interesantu ziņu - SIA “Merks” ir uzsākusi daudzdzīvokļu māju būvniecību pēc adreses Hipokrāta ielā 24, Rīgā, pavēstot par to gan ziņu portālos, gan Latvijas Būvinženieru savienības mājas lapā. Pati SIA “Merks” aicina sākt steigties rezervēt dzīvokļus.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Cimdara apbrīnojamā profesionālā izgāšanās: kādi varētu būt tās cēloņi?

N. Andersons · 17.01.2021.

Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas jaunā sastāva izveidē bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju un pašpasludinātās “Vēlēšanu ekspertu biedrības” priekšnieku Arni Cimdaru izkonkurējuši pēdīgākie sīkaļas un iesācēji.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Veselības ministrijas ierēdne apstiprina – vakcinācijas „komunikācijas koordinatoram” tiešām gatavi maksāt premjera algu

PIETIEK · 15.01.2021.

Vai tiešām jaunais veselības ministrs Daniels Pavļuts iecerējis jaunveidojamā Vakcinācijas biroja komunikācijas koordinatoram – faktiski preses sekretāram maksāt premjera algu? Uz Pietiek jautājumiem (zvanot uz sludinājumā norādīto tālruņa numuru) atbild ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamenta direktore Baiba Brasliņa:

Lasīt visu... Komentāri (0)