Menu
Foto

Nekavējoties jāuzsāk dienesta izmeklēšana par Ruka atbilstību amatam

Ilze Jurča · 21.06.2021.

Iekšlietu ministre Golubevas kundze, Jums nekavējoties jāuzsāk dienesta izmeklēšana par Valsts policijas priekšnieka Armanda Ruka atbilstību ieņemamajam amatam! Rukam ir jāzaudē amats par Latvijas neatkarības gados kliedzošāko POLICIJAS PATVAĻAS gadījumu (video šeit)! Par spēka pielietošanu, kas pārsniedz nepieciešamās, pieļaujamās robežas, jāpiemēro kriminālatbildība.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pēc PIETIEK publikācijas par “feikajiem” tiesnešu kursiem Tieslietu padome steigšus ķeras pie tiesnešu, prokuroru apmācības reformas

Imants Liepiņš · 20.06.2021.

Tieslietu padome piektdien vienbalsīgi atbalstīja nepieciešamību veidot pilnīgi jaunu tiesnešu un prokuroru kvalifikācijas celšanas centru pēc tam, kad izrādījās — esošā “Tiesnešu mācību centra” kursi nekad nav bijuši akreditēti un licencēti.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vakcīnu iepirkums: dienesta pārbaudes farss un neskaidrie jautājumi

Ivars Zariņš, Saeimas deputāts · 19.06.2021.

Šī gada 18. jūnijā ir paredzēta Parlamentārās izmeklēšanas komisijas (turpmāk – PIK), lai izmeklētu Latvijas valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas procesā, kā arī nosauktu to politisko amatpersonu vārdus, kuras izraisījušas neatgriezeniski negatīvas sekas Latvijai, sēde, kuras darba kārtībā kā pirmo darba kārtības jautājumu ir paredzēts izskatīt šādu jautājumu: Veselības ministrijas veiktie infekcijas Covid 19 vakcīnu iepirkumi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Postkoloniālais Rīgas sindroms – koruptīvo struktūru mantojums

Gaida Burve · 17.06.2021.

Runājot par koloniālismu un tā briesmīgajām sekām, īpaši mēdz uzsvērt situācijas, kad kolonizējamie, iegūstot savā kontrolē koloniālās pārvaldes instrumentus, sāk uzvesties vēl pretīgāk nekā paši kolonizētāji.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kolaboranta lieta: izgāzies mēģinājums panākt Lato Lapsas apsūdzēšanu par „nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem”

PIETIEK · 16.06.2021.

Izgāzies mēģinājums neslavas celšanā padomju varas kolaborantam Romualdam Vonsovičam un viņa vajāšanā apsūdzētajam Lato Lapsam celt apsūdzību vēl arī par  „nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem”, - Valsts policijai ir nācies konstatēt, ka pretēji R. Vonsoviča apgalvojumiem šādas nelikumīgas darbības nav notikušas. Pietiek šodien publicē attiecīgā Valsts policijas lēmuma daļu, kas attiecas uz šīm darbībām. Savukārt nākamā tiesas sēde "Kolaboranta lietā" Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā notiks zīmīgā datumā - padomju okupācijas gadadienā, 17. jūnijā pulksten 15.

Lasīt visu... Komentāri (0)