Menu
Foto

Ierosināta disciplinārlieta pret VID Jaunzemi par iespējamu 6,5 miljonu eiro nozagšanu valstij

Pietiek lasītājs · 23.09.2021.

Mulsums, kas pārņēmis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāju Ievu Jaunzemi tik ļoti, ka viņa nespēj sniegt atbildes uz elementāriem jautājumiem saistībā ar VID Nodokļu un muitas policijas vadības nu jau bēdīgi slaveno komandējumu, varētu būt saistīts ar I.Jaunzemes pastāvīgi piekopto "strausa" politiku - slēpties cerībā, ka neviens nepamanīs, cik ļoti viņas vadībā degradējas VID. Tomēr ticamāks izskaidrojums ir pagājušajā nedēļā Finanšu ministrijas uzsāktā disciplinārlieta pret pašu I.Jaunzemi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

VID pulkvežu “ceļojums” – kādas nepatikšanas draud tā dalībniekiem

Pietiek lasītājs · 22.09.2021.

Tiem lasītājiem, kas Pietiek nesen publicētajos videofailos, kuros redzamas augstas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas, lidmašīnā jautrā prātā atgriežoties no Maskavas, nesaskata nekādas īpaši uzskatāmas un pārliecinošas smaga dzēruma pazīmes, neapšaubāmi ir taisnība. Taču ir lietas, kas nav ar pirmo acu uzmetienu pamanāmas, taču tieši to dēļ VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes ģenerālim un diviem pulkvežiem draud reālās nepatikšanas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

VID vadība klusē par ģenerāļa Podiņa un divu pulkvežu braucienu kaut kur un tikšanos ar kaut ko

Lato Lapsa · 21.09.2021.

Jau kopš aizvadītās piektdienas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadība klusē gan par to, kur īsti ir notikusi Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktora Kaspara Podiņa, kā arī izmeklēšanas daļas vadītājas Kristīnes Prusakas-Brinkmanes un operatīvās daļas vadītāja Māra Matisāna tikšanās ar Armēnijas Valsts ieņēmumu komitejas vadītāju Rustamu Badasjanu, gan par to, vai tie ir bijuši vienīgie augsto amatpersonu kontakti varbūt Erevānā, bet varbūt tepat kaimiņos – Maskavā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Vienotības” vissvarīgākais deputāts, kurš jau piekto mēnesi nepiedalās Saeimas darbā: mana ārstēšanās no alkohola intoksikācijas ir personīga informācija

PIETIEK · 19.09.2021.

Kopš šā gada maija no partijas KPV LV ievēlētais Saeimas deputāts Aldis Blumbergs, kurš 2020. gada sākumā reizē ar Artusu Kaimiņu tika izslēgts no partijas frakcijas, kļuva par neatkarīgo deputātu un tad pievienojās partijas Jaunā Vienotība Saeimas frakcijai, nav piedalījies nevienā Saeimas sēdē – ne klātienē, ne attālināti. Viņš pats mēģina neveikli izmeloties, taču realitāte ir tāda, ka delīrijā nonākušais deputāts ilgstoši ir ārstējies Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā un ir palicis arī bez šaujamieroča glabāšanas un nēsāšanas atļaujas. Vienotības vadība viņu mēģina piesegt, jo A. Blumberga mandāta zaudēšanas gadījumā frakcija zaudēs vienu vitāli nepieciešamu deputātu. Pietiek šodien publicē īsu, bet izteiksmīgu sarunu ar A. Blumbergu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ģenerālis Podiņš pārdzēris jēgu, iereibuši pulkveži lidmašīnā saskandina ar „nodokļu optimizētājiem”: VID vadības delegācija „krāšņi” atgriežas no Maskavas

Pietiek lasītājs · 17.09.2021.

Grūti pateikt, kas 15. septembra pusnakts avioreisā no Maskavas uz Rīgu atstāja dramatiskāku iespaidu, - smagi piedzēries Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerālis Kaspars Podiņš, kuru kolēģi pa pusei nešus nogādāja lidmašīnā un kurš sabruka krēslā, vai divi iestādes pulkveži – Māris Matisāns un Kristīne Prusaka-Brinkmane, kuri turpināja uzdzīvi arī lidojuma laikā, tostarp saskandinot un iedzerot ar pazīstamiem nodokļu mahinatoriem.

Lasīt visu... Komentāri (0)