Menu
Foto

Par pigmejiem, kas mēģina palēkties uz milža pīšļiem

Lato Lapsa · 20.01.2022.

Paradoksāli, bet nevis manis pēdējās nedēļās apceļotajā Kongo, bet gan Latvijā divi pigmeji šodien centās kļūt lielāki un nozīmīgāki, pakāpjoties uz liela cilvēka pīšļiem. Cilvēka, kurš sen miris un kuru šādi te pigmeji līdz ar to var izmantot savās interesēs un vajadzībās. Vai vismaz mēģināt to darīt.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

“Sarkanā prokuratūra” padomju kolaboranta Vonsoviča pavadā mēģinājusi panākt kriminālvajāšanu arī pret Liepnieku

PIETIEK · 19.01.2022.

LR Prokuratūra, kas pēc vēršanās pret Jēkabpils padomju okupācijas simbola – lielgabala iemetēju Daugavā aizvien biežāk tiek dēvēta par „sarkano prokuratūru”, padomju varas kolaboranta, tagadējā advokāta Romualda Vonsoviča pavadā ir mēģinājusi panākt kriminālvajāšanu arī pret grāmatas „Kolaborants” priekšvārda autoru Jurģi Liepnieku.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

VID sākušās raganu medības, Jaunzeme savus plānus joprojām mēģinās īstenot, jau pamēģinājusi sameloties arī VDD

Pietiek lasītājs · 18.01.2022.

Valsts ieņēmumu dienesta vadītājas vietu ieņemošās Ievas Jaunzemes plāns par grandiozo vadības rotāciju bija liels pārsteigums visiem vēstules saņēmējiem, līdz ar ko uzreiz sākās (un daļēji joprojām turpinās) šūmēšanās gan VID darbinieku, gan citu cilvēku starpā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Jaunzeme mēģina izmeloties, atcēlusi rotācijas pārrunas ar Podiņu un Pelēko

PIETIEK · 17.01.2022.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, izbijusies par reakciju uz TV3 noplūdināto informāciju par viņas plāniem aizrotēt no amatiem vairākus vadošus VID darbiniekus, ir atcēlusi jau ieplānotās rotācijas pārrunas ar Nodokļu un muitas policijas pārvaldes priekšnieku Kasparu Podiņu un savu vietnieci Daci Pelēko.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais

Pietiek lasītājs · 17.01.2022.

Rail Baltica projekta ekonomiskā lietderība nepastāvēja pirms pieciem gadiem, un tā nepastāv arī šodien. Jo vairāk iet laiks, jo vairāk cilvēku to saprot un jo biežāk lobistiem, politiķiem, spekulantiem un "savējiem", kas pelna naudu projektā, nākas nolaisties līdz meliem, manipulācijām un faktu sagrozīšanai, lai informācijas telpā saglabātu ilūziju par projekta nepieciešamību. Šoreiz, uzrakstot īsu tvītu, Rail Baltica reklamētāju pulkam pievienojas projekta krusttēvs – satiksmes ministrs Talis Linkaits.

Lasīt visu... Komentāri (0)