Menu
Foto

VID ģenerāldirektores padomnieks Vaivars tiek oficiāli - "ar pantu" norāts par melošanu

PIETIEK · 14.04.2021.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes padomnieks Andrejs Vaivars par melošanu saistībā ar savas priekšnieces vēršanos policijā, vainojot finanšu ministru Jāni Reiru ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanā, ir sodīts, viņam piemērojot Darba likuma 90. panta pirmajā daļā noteikto disciplinārsodu. VID neatklāj, kurš no diviem šajā likuma panta daļā minētajiem „sodiem” ir piemērots – piezīme vai rājiens, taču jebkurā gadījumā šis ir nebijis gadījums – iestādes faktiskais preses sekretārs tiek sodīts par melošanu un sabiedrības maldināšanu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Baltkrievu uzņēmumu masveidīgā pārcelšanās uz Latviju izrādījusies tikai pasaciņa

PIETIEK · 13.04.2021.

Pagājušā gada septembrī valdības līmenī tika stāstīts par 12 Baltkrievijas uzņēmumiem, kuri it kā esot pieņēmuši lēmumu pārcelties uz Latviju. Tagad, pusgadu vēlāk ir kļuvis skaidrs, ka, visticamākais, šī pārcelšanās ir bijusi tikai pasaciņa, - Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) nespēj nosaukt ne vienu vienīgu baltkrievu uzņēmumu, kurš tiešām būtu pārcēlies uz Latviju.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Tiesa izlems, vai sabiedrība saskaņā ar Rinkēviča nostāju joprojām nedrīkstēs uzzināt patiesību par Krievijas armijas izvešanu un „Uzvaras pieminekli”

PIETIEK · 12.04.2021.

Pēc divām nedēļām administratīvajai tiesai jātaisa spriedums, no kura būs atkarīgs, vai Latvijas sabiedrībai saskaņā ar Edgara Rinkēviča vadītās Ārlietu ministrijas nostāju pārskatāmā nākotnē tā arī nebūs iespējams uzzināt patiesību par Krievijas Federācijas armijas izvešanu no Latvijas deviņdesmitajos gados, tostarp arī par toreizējā tieslietu ministra, tagadējā valsts prezidenta Egila Levita lomu tieši tādu līguma nosacījumu apstiprināšanā, kuru dēļ Rīgā joprojām slejas tā saucamais „Uzvaras piemineklis”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pavļutu miskastē, Viņķeli – cietumā

Mārcis Bendiks · 12.04.2021.

Kad aizsāku savu ieskatu jaunā AttPariskā pirisma skaitļos un tikumos, man pašam līdz galam nebija skaidrs, kā tas ir iespējams: pārsimttūkstoš vērti līgumi, un tādu ir dučiem, bez mazākās kautrēšanās nonāk Deep White (DW) un citos knokizētos kantoros, un tas ir arī vienīgais konkrētais rezultāts. Naudiņa no budžeta pārceļo pie savējiem, bet nekā taustāma pretī nav un nav bijis pat paredzēts, – 100% ekoloģiski tīri projektiņi. Un kādreiz favorā bijušie PR lielmeistari paliek maliņā brīnīdamies un pukodamies, sak, kā gan var tik bezkaunīgi čakarēt gan formālos pasūtītājus, gan visu publiku kopumā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Maligina šķirtene tikusi pie kriminālprocesa par izvairīšanos no nodokļu nomaksas

PIETIEK · 11.04.2021.

Mirušā AS Olainfarm īpašnieka Valērija Maligina šķirtene Signe Baldere-Sildedze tikusi pie kriminālprocesa par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, - viņa par savai meitai pienākošamies akcijām saņēmusi četrus miljonus eiro, taču „piemirsusi” par tiem nomaksāt nodokļus 800 000 eiro apmērā.

Lasīt visu... Komentāri (0)