Menu
Foto

Odiozais uzbeku investors izrādās daudzkārt tiesāts, arī par krāpšanu un naudas atmazgāšanu

PIETIEK · 20.01.2021.

Odiozais uzbeku izcelsmes investors Akbars Abdullajevs (attēlā pa kreisi), kurš pašlaik, visticamākais, slēpjas Ukrainā un par kura īpašumiem Latvijā notiek sīva cīņa, iesaistot pat „lietu kārtotājus” tiesībsargāšanas iestādēs un Uzņēmumu reģistrā, kā izrādās, savā dzimtenē ir vairākkārt tiesāts arī par krāpšanu un naudas atmazgāšanu, - tieši par tādiem noziegumiem, kādi pašlaik tiek vērtēti Latvijā saistībā ar viņa īpašumu atsavināšanu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Valsts kontroles slēdziens par prokuratūras darbu liek izdarīt secinājumus par Kalnmeiera laikā izpletušos „astoņkāji”

Pietiek lasītājs · 19.01.2021.

Resursus valsts ir piešķīrusi, tomēr Latvijai ilgstoši neizdodas atrisināt būtiskas ar noziegumu izmeklēšanu un valsts apsūdzības uzturēšanu saistītas problēmas, - ar šādu slēdzienu nesen nāca klajā Valsts kontrole, norādot, ka ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera pilnvaru laikā prokuratūra faktiski sevi uzskatījusi par valsti valstī. Žēl, ka šai iestādei nepietika drosmes, lai pēc „A” pateiktu arī „B” – ka tieši šajā laikā un tieši tiesībsargāšanas iestādēs ir radies jauns „astoņkājis”, kurš par savu eksistenci visvairāk var teikt paldies tieši tiem, kuri visskaļāk runājuši par „bezkompromisu tiesiskumu”.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Pavļuts atslepenojis ziņojumu par nepieciešamo finansējumu viņa Vakcinācijas projekta birojam: publicējam pilnu tekstu

PIETIEK · 19.01.2021.

Veselības ministrs Daniels Pavļuts ir atslepenojis aizvadītajā nedēļā no sabiedrības slēpto informatīvo ziņojumu par nepieciešamo finansējumu viņa Vakcinācijas projekta birojam, kas faktiski dublēs Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra funkcijas, vienlaikus nodrošinot biroja darbiniekiem premjera līmeņa algas līdz 4900 eiro mēnesī. Pietiek šodien publicē pilnu ziņojuma tekstu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Ak kāds pārsteigums - Krievijā vajā režīma kritiķus

Otto Ozols, Meri-Demokrāts · 18.01.2021.

Ak vai, kāds pārsteigums - Krievijā liek cietumā, nogalina Putina režīma kritiķus. Ak vai, kāds pārsteigums, kas to būtu domājis, ka Navaļniju apcietinās lidostā! Eiropas mediji un politiķi, piepūtuši vaigus sašutumā, sacenšas, kurš uzrakstīs skarbāku nosodījumu Kremlim, un šajā sacensībā neatpaliek arī Latvijās ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Viņš paspējis tviterī ierakstīt dusmīgu paziņojumu krievu valodā, bet krievu tvitera lietotāji viņam iepriekšparedzami norādījuši virzienu, kurā doties ar visu savu paziņojumu.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Farmaceits Praškilēvics pie Covid vakcīnas esot ticis „kļūdas pēc”

PIETIEK · 17.01.2021.

Kā tieši Veselības inspekcijas (VI) Farmācijas departamenta vecākajam referentam, farmaceitam Artūram Praškilēvicam izdevās vakcinēties pret Covid-19 laikā, kad „parastiem” farmaceitiem šāda iespēja netiek sniegta? P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas oficiālā atbilde ir – tas esot noticis tikai un vienīgi kļūdas pēc.

Lasīt visu... Komentāri (0)