Menu
Foto

Par naudas skalošanu no "Olainfarm" Vīlands ticis pie kriminālprocesa

PIETIEK · 20.01.2022.

Kādam pazīstamam žurnālistam, kuram ir identiska balss kā savulaik Radio SWH performējušajam Panam Kleksim, savulaik rādījās zīmīgi sapņi, kas vēlāk lielākoties izrādījās pavisam patiesi vai arī drīz vien piepildījās. Arī man mēdz rādīties zīmīgii sapņi, kas nereti izrādās atbilstoši realitātei.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Šoferu dēlu vietā vietas pie siles izcīna izbijušu rakstnieču meitas: Rukšānes atvase iekārtota par Pleša padomnieci

PIETIEK · 19.01.2022.

Šoferu dēlu vietā tagad vietas pie „siles” ieņem izbijušu rakstnieču meitas, - par vides aizsardzības un reģionālās attīstības lietu ministra Artūra Toma Pleša komunikācijas padomnieci bez konkursa ir iecelta viņa pārstāvētās Attīstībai/Par finanšu donora Aināra Ščipčinska sievas, bijušās rakstnieces un tagadējās Saeimas deputātes, tāpat Attīstībai/Par pārstāvošās Daces Rukšānes meita Annemarija Sofija Rukšāne. Pats A. Plešs pagaidām no jebkādiem skaidrojumiem kategoriski atsakās.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Krasovicku ģimene attaisno savu reputāciju: ASV pilsonis vērsies tiesā saistībā ar slavenās Jūrmalas villas "Marta" neveiksmīgu iegādi

Lato Lapsa · 20.01.2022.

„Noteikts aizliegums nekustamo īpašumu atsavināt, dāvināt, sadalīt un apgrūtināt ar lietu vai saistību tiesībām,” – šāds liegums ar Rīgas rajona tiesas lēmumu ir uzlikts bijušo Parex bankas īpašnieku ģimenei piederošajai slavenajai villai Marta un saistītajiem īpašumiem. Iemesls – ASV pilsoņa vēršanās tiesā, pieprasot īpašuma pārdevējiem – odiozās Krasovicku ģimenes jaunajai paaudzei pildīt uzņemtās saistības.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Dodiet mums vairāk nodokļu maksātāju naudas!

TVNET grupa u.c.* · 19.01.2022.

Astoņi mediju nozares dalībnieki, tajā skaitā arī "TVNET Grupa", ir nosūtījuši iebildumus valsts prezidentam Egilam Levitam, kultūras ministram Naurim Puntulim (NA), Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Mediju politikas apakškomisijas vadītājai Vitai Andai Tēraudai (AP) un Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) vadītājai Zaigai Pūcei pret Mediju atbalsta fonda (MAF) nolikumu un plānoto finansējuma sadali.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Rīgas domes vadība pārkāpj likumu

Bijušie Rīgas Mežu darbinieki · 18.01.2022.

Rīgas domes vadība un SIA “Rīgas Meži” padome pārkāpj likumu, jo vēl arvien darbu turpina šī uzņēmuma pagaidu valdes priekšsēdētāja Anita Skudra. Viņa šo amatu ieguva bez konkursa, kaut arī Rīgas domes vadība masu medijiem un rīdziniekiem bija deklarējusi par savu apņemšanos strādāt godīgi un caurspīdīgi. Tomēr tā nenotika, un tas turpinās vēl tagad.

Lasīt visu... Komentāri (0)