Menu
Foto

„Circle K” pat nemēģina izlikties, ka tam būtu svarīga ne tikai nauda, bet arī klienti

Pietiek lasītājs · 29.10.2020.

Neskatoties uz spilgtām zīmēm, skaistu preču izlikšanu veikalos un plašiem kasieru smaidiem, Circle K degvielas uzpildes staciju tīkls Latvijā jau sen pārstājis pietiekami rūpēties par saviem klientiem, par cilvēkiem un par drošību uz ceļiem.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Meroni oficiālā vēstulē izsmej Nodrošinājuma valsts aģentūru un Rīgas apgabaltiesu

PIETIEK · 28.10.2020.

Šveices jurists Rūdolfs Meroni, kuru Rīgas apgabaltiesa ar oficiālu lēmumu ir atcēlusi no arestētās mantas glabātāja statusa, ir nosūtījis jaunajam glabātājam – Nodrošinājuma valsts aģentūrai oficiālu vēstuli, kurā faktiski izsmej valsts iestāžu pūliņus tikt pie pārņemamās mantas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies, tev, īpašniek, īrnieki palīgā ies

Biedrība Ausma · 27.10.2020.

Namīpašnieki un īrnieku aizstāvības organizācijas, būsim solidāri un IESIM KOPĀ PRET VALDĪBU, kopā par savām tiesībām, nevis viens pret otru! Ziniet, ka ar jauno “Dzīvojamo telpu īres likumu ” denacionalizēto māju īrnieku problēma vēl nebūs galā un nebeigsies, ja jūs vai jūsu mājas apsaimniekotājs turpināsiet karot ar mājas maksātnespējīgiem īrniekiem un neiesiet kopā pret valdību;

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Miljonāra Ramoliņa uzņēmums izsprucis sveikā saistībā ar maldinošajām reklāmām

PIETIEK · 25.10.2020.

Miljonāra Andra Ramoliņa mežizstrādes uzņēmums Stiga RM ir izsprucis sveikā saistībā ar tā pagājušajā gadā izplatītajām maldinošajām reklāmām, - neraugoties uz Dabas aizsardzības pārvaldes skaļajiem paziņojumiem, nekādus sodus šai saistībā uzņēmums līdzīgi kā ar tā regulārajiem darba likumdošanas pārkāpumiem tā arī nav saņēmis.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Amatu Valsts policijā zaudējis odiozais Sozinovs, - viņš aizrotēts uz Jelgavu

PIETIEK · 22.10.2020.

Aizbildināšanās ar „izdegšanu” nav līdzējusi, - sākot darbu jaunajam Valsts policijas priekšniekam Armandam Rukam, amatu zaudējusi viena no visodiozākajām policijas amatpersonām: Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks un Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs (attēlā) „dienesta interesēs” uz trim gadiem aizrotēts uz līdzīgu amatu Zemgales reģiona pārvaldē, bet viņa vietā nāks šādu pašu amatu Zemgales pārvaldē ieņēmušais Juris Staļģevics. Pietiek šodien publicē pirms trim gadiem saņemtu lasītāju vēstuli, kurā bija krāšņi aprakstīta A. Sozinova „saimniecība”.

Lasīt visu... Komentāri (0)