Menu
Foto

Tiesu izpildītāji, kas kolekcionē kuterus, jahtas un ekskluzīvus auto

Pietiek lasītājs · 23.09.2021.

Kad raksti par Covid un vakcīnām okupējuši ziņu portālus, ar kāru aci ķeru visu, kas smaržo pēc cita veida sensācijas. Ar interesi izlasīju Dienas rakstu par tiesu izpildītājiem un notāriem, kuriem Latvija izrādījusies iespēju zeme. Kurš gan būtu domājis, ka “šakāļu” aroda piekopēji ne tikai sadistiski gūst baudu no citu finansiālajām nelaimēm, bet arī pamanās nopelnīt tā, lai dzīvotu kā slavenības un braukātos ar Porsche Cayenne Turbo, Audi R8 Coupe, Porsche 911, jahtu un kuteri. Cik dzirdēts, arī peldlīdzekļi nevis iegūti „pēc sludinājuma”, bet gan arī iegādāti sarunātās izsolēs. 

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Dzīres mēra laikā, jeb kā Līvānu novada vadība šķiežas ar novada nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pietiek lasītājs · 23.09.2021.

Jūlijā un augustā ļoti daudzās pašvaldībās tika rīkoti pilsētu vai novadu svētki. Tādi, turklāt krāšņi, augustā notika Preiļos un Jēkabpilī. Līvānu novadā tā tas nebija – it kā svētki bija, bet domes vadība (A.Vaivods - attēlā - un G.Kraukle) apgalvo, ka svētku nebija. Bet kas tad galu galā bija?

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Atbilde Latvijas Bankai - parāda realitāte, jeb skopais maksā divreiz

Edgars Sedols · 22.09.2021.

Latvijas 2022. gada budžeta veidošanas kontekstā šobrīd ļoti aktuāla ir kļuvusi valsts parāda tēma, ņemot vērā salīdzinoši zemo Latvijas parādu un izdevīgās aizņēmumu likmes, kas Latvijai paver ceļu uz nepietiekamo līdzekļu piesaisti. Par tēmas aktualitāti liecina arī Latvijas Bankas šomēnes notikusī konference par “Ilgtspējīgu ekonomiku pārmaiņu laikos”. Tāpat nesen Latvijas Bankas vietnē makroekonomika.lv publicēts raksts “Latvijas parāds — kā tas radies un vai gribam to redzēt vēl lielāku?”, diemžēl daudzi no rakstā minētajiem secinājumiem un apgalvojumiem ir vienkāršoti vai pat maldinoši. Ņemot vērā, ka sabiedrības un lēmumu pieņēmēju maldināšana šajā atbildīgajā laikā varētu atstāt negatīvu ietekmi uz Latviju un tās ilgtspējīgas attīstības perspektīvām, es vēlos piedāvāt konkrētās Latvijas Bankas ekonomistes raksta analīzi un faktu pārbaudi.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

“Latvijas Autoceļu uzturētāja” valdes maiņas – pēdu slēpšana par vieniem aizdomīgiem darījumiem, lai tālāk veiktu jaunus aizdomīgus darījumus?

Ceļu būves speciālisti · 20.09.2021.

Gadiem ilgstošie aizdomīgie darījumi maksā amatus valsts uzņēmuma VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs" vadībai, taču vietā nāk citas aizdomīgas iepirkumu lietas, kas krājas arvien lielākās kaudzēs.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

„Podiņš bija tādā ķēmā, ka viņš vispār nesaprata, kas tur notika…”

PIETIEK · 19.09.2021.

„Grūti pateikt, kas 15. septembra pusnakts avioreisā no Maskavas uz Rīgu atstāja dramatiskāku iespaidu, - smagi piedzēries Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerālis Kaspars Podiņš, kuru kolēģi pa pusei nešus nogādāja lidmašīnā un kurš sabruka krēslā, vai divi iestādes pulkveži – Māris Matisāns un Kristīne Prusaka-Brinkmane, kuri turpināja uzdzīvi arī lidojuma laikā, tostarp saskandinot un iedzerot ar pazīstamiem nodokļu mahinatoriem” – vai tiešām Pietiek lasītāja aprakstītais situācijas raksturojums atbilst realitātei. Pietiek šodien publicē īsu interviju ar Kasparu Cauni – vienu no uzņēmējiem, kas lidoja šajā reisā un arī saskandināja ar augstajām amatpersonām.

Lasīt visu... Komentāri (0)