Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.

Esmu bijis piederīgs PROGRESĪVAJIEM kā organizācijai vairāk nekā 10 gadu. Esmu gājis pāri saviem personiskajiem emocionālajiem, enerģijas, privātā laika un spēka resursu robežām, lai šo organizāciju līdzveidotu.

Un tas bija tā vērts!

Saku paldies visām un visiem, kas gāja līdzās! Ceru, ka arī jūs nenožēlojat! Paldies arī visām un visiem, kas uzticējās man kā “politiķim”. Mēs kopā padarījām Latviju labāku un daudzveidīgāku!

PROGRESĪVIE ir daļa no Latvijas un sabiedrības. Tādi ir arī šīs organizācijas soļi un lēmumi. Kā institūcija PROGRESĪVIE bija ļoti nepieciešami Latvijas sabiedrībai. Partijas deklarētie sociāldemokrātiskie un zaļie ideāli joprojām ir arī mani.

Tikmēr cilvēki nāk un iet. Arī tie, kas uz laiku ir aizņēmušies kādu amatu un pieņēmuši vienu vai otru lēmumu. Savukārt politiskas institūcijas paliek tik straujajā demokrātiskās attīstības procesā, kur laiks skrien ar gaismas ātrumu. Tāpēc visām un visiem, kas šobrīd vēlas pamest PROGRESĪVOS, aicinu to nedarīt.

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi! Vēlreiz paldies par šo tik būtisko posmu manā dzīvē!

„Progresīvo” valdes lēmums par izslēgšanu no partijas

Informājam, ka 2021 .gada 21.jūnija valdes sēdē pieņemts lēmums par Roberta Putna izslēgšanu no partijas PROGRESĪVIE.

2021.gada 8.jūnijā saņemts 27 partijas biedru parakstīts iesniegums, lūdzot valdi izskatīt Roberta Putņa izslēgšanu no partijas biedru rindām saistībā ar izteikumiem intervijā portālam pride.lv.

Saskaņā ar partijas Statūtiem valde var izslēgt biedru no partijas šādos gadījumos:

9.1. Biedrs pārkāpj likumu, partijas statūtus, neievēro programmu, nepilda partijas institūciju pieņemtos lēmumus vai ir zaudējis valdes uzticību;

9.2. Ar savu rīcību biedrs diskreditē vai nodara būtisku kaitējumu partijai.

Izskatot interviju, valde saredzēja tajā vairākus apgalvojumus, kas negatīvi ietekmē partijas un citu biedru reputāciju.

Līdzšinējā saziņa pēc aicinājuma uz valdes sēdi šī punkta izskatīšanai diemžēl liedza atrast šai situācijai risinājumu, kas vislabāk atbilstu partijas interesēm.

2021.gada 21.jūnija valdes sēdē, uzklausot iesnieguma autorus un citus biedrus, kas izteicās par šo lēmumu, valde vienbalsīgi atbalstīja lēmumu par izslēgšanu no partijas, pamatojoties uz statūtu 3. daļas 9.1. un 9.2. punktā minētajiem aspektiem - statūtu pārkāpšanu (Statūtu 3. daļas 15.6. punktu (Biedram ir šādi pienākumi: neveikt tādas darbības, kas var negatīvi ietekmēt partijas vai citu biedru reputāciju) un valdes uzticības zaudēšanu, kā arī partijas diskreditēšanu.

Partijas valdes līdzpriekšsēdētāja Antoņina Ņenaševa

Novērtē šo rakstu:

0
0