Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku algas par 10% (2022.g budžetā paredzot tikai 4,4% palielinājumu) un nepietiekami palielina pedagogu-skolotāju algas, tomēr strauji paredzot valdības un Saeimas deputātu lielu algu palielinājumu.

Cilvēki ar smagu slimību mirst slimnīcās. Tautai nepārtraukti tiek atgādināta nolaidība par nevakcinēšanos bet daudzi dzīvo dziļos laukos, daudzi slimi, guļoši un dezinformēti, neinformēti. Tas nozīmē, ka valdība nesaprot savu tautu un nezina, kā ta dzīvo!

Pēkšņi ir aizmirsts, ka Latvijā dzīvo ne tikai latvieši, bet arī krievi, ebreji, poļi u.c. tautības. Tātad aicinājumam vakcinēties bija jāizskan vismaz trijās valodās: latviešu, krievu, angļu! Un tas nebūtu nekāds pārkāpums.

Skolas ir slēgtas. Sporta nodarbības nenotiek. Būvmateriālus nopirkt nevar, jo veikali slēgti. Bet var nopirkt alkoholu!

LR valdība (A. K. Kariņš ) ar vieglu roku ir saņēmusi 4 miljardus eiro! Bet kur tie ir palikuši? Par tādu naudu bija iespējams ne tikai uzcelt vairākus hospitāļus, bet arī pildīt solījumu mediķiem un skolotājiem par algu pielikumu. Liela tautas daļa dzīvo nabadzībā, trūkumā! Bet tagad slimniekiem Austrumu slimnīca tiek izveidotas gultas garāžā!

Kur tad palikuši 4 miljardi eiro? Veselības ministrija draud ar ārstu mobilizāciju un kriminālatbildību tās nepildīšanas dēļ! Ko LR valdība vēl gaida? Ārvalstu palīdzību?

Ja, LR valdība nav spējīga mainīties, nākt tuvāk savai tautai, saprast tautu, turēt solījumus, tad valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

* ārsts, profesors, Hab.med doktors, Latvijas Universitātes katedras vadītājs

Novērtē šo rakstu:

0
0