Menu
Pilnā versija

Vai mēs gribam brīvību vai "liberty"?

Stefans-Ezra Dimiters · 20.04.2015. · Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis

20.04.2015. 19:28

Dimiters nomainījis vārda "Kaspars" uz "Stefans-Ezra"?

Atbildēt

K.K.

20.04.2015. 18:51

»

a

kāds šim kakāšanas spamam sakars ar aktuālo publikāciju


Ja jau neesi sapratis, tad arī nesapratīsi un nav ko man tev kaut ko klārēt.

Atbildēt

nu bet dabiski

20.04.2015. 18:49

»

Žulis

Emocionāls raksts. Tikai, kad tās emocijas noņem nost, tad tas sausais atlikums ir visai diskutabls...


katrs jau domā un saprot pēc savas nacistiskās aprobežotības un rasistiskās samaitātības pakāpes.

Atbildēt

Žulis

20.04.2015. 18:32

Emocionāls raksts. Tikai, kad tās emocijas noņem nost, tad tas sausais atlikums ir visai diskutabls.
Faktiski, (ja esmu pareizi sapratis) autors uzdod jautājumu, ar ko tad īsti mēs gribam būt kopā, ar ASV vai Krieviju un tajā pašā laikā runā par brīvību. Taču brīvība ir tad, ja mums ir sava nacionāla, neatkarīga valsts, nevis tad, ja mēs esam zem kādas lielvaras. Latvietim prieks Dievā, Dabā un Darbā nevar būt, ja šeit nav latviska Latvija. Ja mums nepārtraukti ir jābūt tolerantiem pret to, kas mūs nomāc, ja mums ir nepārtraukti kādam kaut kas jāpierāda un kāda priekšā nepārtraukti jātaisnojas. Mēs nevaram būt brīvi, ja tūkstoši no šeit dzīvojošajiem negrib atzīt ne latviešu valodu, ne latvisku Latviju un pieprasa Latviju pārveidot pēc viņu "ģīmja un līdzības". Tūkstoši no tiem, kurus raksta autors aicina mīlēt kā "tuvākos ar vairāk kā tūkstoš gadus senu kultūru". Tie, kas ciena savu kultūru un savu tautu, dzīvo savā Tēvzemē un nelien ar "savu dziesmu grāmatu svešā baznīcā". Un ja arī kaut kādu apstākļu dēļ viņiem nākas dzīvot svešā zemē, viņi respektē šīs zemes pamattautu un iekļaujas tās sabiedrībā, nevis uzstāda savas pretenzijas un prasības.
Pavisam dīvains ir tas teiciens par patriotismu, kurš kļūst par slimīgu nacismu. Kur tad te Latvijā ir tie nacisti, kuri uzskata sevi par augstāko rasi un sapņo iekarot svešas zemes un paverdzināt citas tautas? ( Skat. nacisma definīciju) Vismaz latviešu vidū tādus es nezinu. Ja nu vienīgi raksta autors ar to ir domājis šeit sabraukušos ieklīdeņus, kuri nicina latviešu valodu un Latviju grib pārvērst par Krievijas guberņu.
Jā, par to antikultūru,patērētāju kultu un nenormālību propogandu, kas nāk mums no Rietumiem autors visu ir pareizi pateicis. Tikai tai pretim ir jāliek mūsu nacionālā kultūra, mūsu nacionālisms, nevis tuvākā kaimiņa "vairāk kā tūkstoš gadus senā kultūra". Mēs gan varam pamācīties no kaimiņiem to, kā viņi tagad pēc ilgajiem padomju varas gadiem pamazām sāk atjaunot savu nacionālismu, kā viņu inteliģence sāk strādāt savas tautas labā un pat Putina režīms ir spiests piekāpties šī krievu nacionālisma priekšā un ar to rēķināties. Jā, notiek diezgan iespaidīgi mēģinājumi šo krievu nacionālismu nomākt un transformēt par lielkrievu šovīnismu un nacismu, bet tas jau ir cits temats.

Atbildēt

K.K.

20.04.2015. 17:56

»

ES

teiktu viss jau būtu labi, ja autors nespīdētu pie satori murgotājiem, kuriem pirmajā vietā kā jau intelektuālajiem un morālajiem pediņiem ir liberty. Tas rada neuzticību, aizdomas par autora skaistu pozu priekš tādiem pašiem skaistiem pozētājiem no satori zaņķa


Tas ir pareizi, jo tas satoriskais saits ir postmodernistu kakāšanas saits. Tur tiek iekšā tikai tādi paši kā visi satoriskie. Tātad tagad nāk modē tēlot patriotu. Tēvs visu mūžu arī bija āksts-modīgs puisis, kuru apčubināja baibiņas.Vienu modi manīja ar otru modi, ja tā apnika siseņiem pelēkajiem.

Atbildēt

Žulis-Dabas bērns

20.04.2015. 17:53

»

Dabas bērns

Personāžam ar sevišķi grūto uztveri izņēmuma kārtā atkārtošos...


Nepūti pīlītes brīnumvēmēj!

Atbildēt

Dabas bērns

20.04.2015. 17:49

»

Žulis-Dabas bērns

Es esmu sveiks un vesels, vemjamais kā parasti pietiek kā īstam latviešu jauneklim


Personāžam ar sevišķi grūto uztveri izņēmuma kārtā atkārtošos:


Dabas bērns 20.04.2015. 08:40

»


DENISS

No Stikla kalna: "Cilvēks...


"Var izjust metafiziski, kad centrā ir jautājums „Kas ir cilvēka brīvība?”

Tas ir labs jautājums "Denis"!
Izpausties zem svešiem nikiem, protams, arī pieder pie Tavas brīvības, taču piekritīsi, ka tas ir visnotaļ amorāli un zemiski. Un tad nu palasi tālāk, ko esi šeit ielicis - zvēriskums var atmosties dažādā formā, tai skaitā amoralitātē un zemiskumā. BINGO!

Vēlreiz - jo ar iepriekšējām reizēm nav pielecis (zvēriskums izpaužoties arī tumsonībā!) - personāžam "Dabas bērns" nav nekāda sakara ar personāžu "Žulis"!

Atbildēt

Žulis-Dabas bērns

20.04.2015. 17:45

»


Es esmu sveiks un vesels, vemjamais kā parasti pietiek kā īstam latviešu jauneklim.

Atbildēt

Kents

20.04.2015. 17:29

Ezra, vai mēs gribam tādu brīvību, kur veselīga pareizticība un kristietība kļūst par fundamentālismu un aklu dogmatismu? Tavs fundamentālisms atgādina...musulmaņu terorismu! Pasveicini fāterīti!

Atbildēt

pizģēēc

20.04.2015. 17:26

Kremļa troļļu fermas šīsdienas darba rezultāts visā tā 'krāšņumā".

Atbildēt

Kirbis kasa aiz auss

20.04.2015. 17:20

Ja ar " ... savus tuvākos ar vairāk kā tūkstoš gadus seno kultūru." ir domāta "draudzīgā" valsts pasaulē - Krievija, tad, paldies,labāk palieku draugos "liberty" . Bez variantiem. Forever.

Atbildēt

ES

20.04.2015. 17:14

teiktu viss jau būtu labi, ja autors nespīdētu pie satori murgotājiem, kuriem pirmajā vietā kā jau intelektuālajiem un morālajiem pediņiem ir liberty. Tas rada neuzticību, aizdomas par autora skaistu pozu priekš tādiem pašiem skaistiem pozētājiem no satori zaņķa.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: