Menu
Pilnā versija

Stutes potei būt

Viedais Manels · 08.12.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Varbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.

Imitēt kaut kādu potēšanas pret kroņa bubuli saistību ar medicīnu kļūst arvien grūtāk. Špricēšana neatbilst pat deklarētajiem mērķiem – antivielu radīšanai pret koronavīrusu. Antivielu esamība neatbrīvo ļaudis no potes, bet to neesamība pēc injekcijas nav pamats “zvēra zīmes” liegšanai. Viedoklis, ka ilgstoša organisma uzturēšana stresā ir kaitīga, vispār netiek izskatīts.

Daniels Pavļuts kā karstu kartupeli mutē pārviļā, ka segregācijas sertifikātam varētu noteikt derīguma termiņu, kas, “paķerts no griestiem”, atbilstu grūtniecības laikam – deviņiem mēnešiem.  Veselības ministrs pauž, ka vairākas ES valstis jau ir ieviesušas sertifikātiem derīguma termiņus, tāpēc, visticamāk (lasi – noteikti), tas notiks arī Latvijā.

“Par balstvakcināciju ir tieši tāds pats stāsts kā par primāro vakcināciju,” neslēpj infektologs Uga Dumpis. Tātad atkal potēs spaidu kārtā. Vispirms revakcinēšot visus no 50 gadiem un sirgstošos ar hroniskām slimībām. Tādējādi, kā es saprotu, balstvakcīnas paredzētas, lai ātrāk atbrīvotos no “liekā balasta”. Turklāt EZA jau stiepj ceturto poti.

Tie, kas sadūrušies, ar Janssen, velti priecājas – no savas stutes potes neizbēgt. Lūk, sorosītu “kabatas rupors” Zatlers medijos jau kritizē tos, kas grib ““džonsonu” tāpēc, ka viena pote. Lai gan skaidri zināms, ka ar vienu poti būs par maz”. Līdztekus varneši argumentē, ka kovids ir mutējis, tāpēc būšot vajadzīgas jaunas potes. Tiek aizmirsts daudzu virusologu brīdinājums, ka potēšana izsauks jaunas mutācijas, kas patiesībā jau notiek.

Turklāt, ja pirms puča Latvijā varēja cerēt uz valdošo partiju politiskās pašsaglabāšanās instinktu, kas neļautu tracināt vēlētājus, tad tagad kliķei uz elektorātu uzspļaut. Nākamā gada rudenī prognozēju valstī tādu tirāniju, ka opozīcija varēs darboties tikai pagrīdē. Es uzskatu, ka potes pieņemšana ir līdzvērtīga labprātīgai iekāpšanai “lopu vagonā”. Tas ir “ekspresis”, kas ved uz tautas iznīcību un izdzīvojošo eksistenci despotijā.

Novērtē šo rakstu:

0
0