Menu
Pilnā versija

Neticu

Cilvēks 444 · 29.01.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Neticu! 1) Tiem, kas sākumā sludina, ka maskas nepalīdz, bet pēc īsa laika sprīža liek tās valkāt, bargi sodot tos, kas maskas uzskata par infekciju perēkli.

2) Tiem, kas bazūnē, ka vakcīnas ir glābiņš, bet nespēj nodrošināt vakcīnu piegādi, tajā pašā laikā gan saņem milzu algas kā vakcinācijas procesa uzraugi.

3) Tiem, kas nav gatavi atklātai diskusijai medijos par COVID19 tēmu, saucot citus par nejēgām, kartupeļiem, tumsoņām utt.

4) Tiem, kas cenzē “nepareizus” viedokļus, pasludinot tikai savējo par pareizu un “zinātnē” balstītu.

5) Tiem, kas ievieš absurdus un idiotiskus ierobežojumus (piemēram, ka pannu tirgošana apdraud cilvēkus), kuru dēļ tiek izpostīti daudzu uzņēmēju biznesi un cilvēki paliek bez darba.

6) Tiem, kas laikā, kad ir krīze, kad daudzi palikuši bez iztikas līdzekļiem, kad valsts atbalsts ir nekāds, būdami pie varas, paši sev ceļ algas vai rada īpaši labi apmaksātus amatus, kuru lietderības koeficients ir ar mīnusa zīmi.

7) Tiem, kas lamā citus par neizdarībām, bet, tiekot pie varas, negrasās pat ietves tīrīt, kamdēļ tās pārvēršas par neizbrienamu šļuras klājienu.

8) Tiem, kas gāna vienas “nepareizās” valsts drošības spēkus par protestētāju izdzenāšanu, bet citas, “pareizās” valsts drošības spēkus par protestētāju līdzīgu izdzenāšauu pat nepiemin.

9) Tiem, kas atzīst par leģitīmām nozagtas vēlēšanas, kas grautiņu rīkotājus un karoga dedzinātājus uzteic, bet mierīga marša dalībniekus pasludina par teroristiem.

10) Tiem, kas par pandēmiju pasludina modernu vīrusu, lai gan pat statistikas dati neuzrāda būtiskas pārmaiņas mirstības rādītājos, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem.

11) Tiem, kas sakās rūpējamies par tautas veselību, lai gau ilgus gadus apzināti ir grāvuši veselības aprūpi, kā arī neliekas ne zinis par citu slimību norises gaitu, faktiski ignorējot tos slimniekus, kuriem nav “laimējies” saslimt ar COVID19.

12) Tiem, kas ir gatavi bērnus piespiest likt “uzpurņus”, lai gan ir reāli zinātnē balstīti pētījumi, kas brīdina, ka maskas var būt infekciju perēkļi, īpaši, ja tās nenēsā stingri pēc noteikumiem. Bet mūsdienās bērni, tiekot pakļauti liberālās ideoloģijas diktātam, ir kļuvuši nevaldāmi un ignorē tādu jēdzienu kā disciplīna.

13) Tiem, kas paģērē citiem vilkt maskas un publiski dižojas ar maskām uz sejas, bet, tikko starmešu gaismas pazūd, tā ieliek tās kabatā un čupojas vaigs pie vaiga.

14) Tiem, kas par uzrakstu “Viņķeles miskaste” rosina krimināllietu, bet personu, kura izgāza vakcīnu piegādi, pat nenosoda, nemaz nerunājot par saukšanu pie atbildības par nolaidību uu iespējamiem otkatiem.

15) Tiem, kas tukši vervelē par patriotismu, mīlestību pret valsti, rūpēm par tautu, bet realitātē tikai domā par savu pašlabumu, kā saraust vairāk uo siles, bet, kad tiek pieķerti, tad neveikli taisnojas un izdomā visādus jaunvārdus, kas kropļo latviešu valodu.

16) Tiem, kas kaismīgi Vecgada vakarā runā par vārda brīvību, domu daudzveidību, viedokļu dažādību, šādu kategoriju neatsveramo nozīmību, bet jau ir akceptējuši totālu un visaptverošu CENZŪRU.

17) Tiem, kas gatavi slēgt klīnikas, ja tās nerīkojas pēc vienas vienīgās “pareizās” metodes, kurn nospraudusi kompart... oi, Latvijas administrācija!

18) Tiem, kas gatavi aizbāzt mutes ikvienam, kurš nepakļaujas Patiesības ministr... nu, Re:Baltica tirānijai un diktātam.

19) Tiem, kas gluži kā boļševiki ieplānojuši veikt visaptverošu laupīšanu un/vai nacionalizāciju, lai sagrābtu visu, ko citi sastrādājuši ar grūtu un sūru darbu.

20) Tiem, kas uzskata par normālu, ka Latvijā valdību sastāda SAB un Maizītis, kas kalpo nevis tautai, bet ļoti šaurai interešu grupai, sauktai arī par politisko kliķi.

21) Tiem, kas runā par iejūtību, politkorektumu, toleranci, bet darbos sarīda cilvēkus vieuu ar otru - latviešus ar krieviem, pensionārus ar bērniem, slimos ar veselajiem, sievietes ar vīriešiem, nabagos ar bagātiem, skolniekus ar skolotājiem, mediķus ar policistiem.

22) Tiem, kas bazūnē, ka auto nedrīkst braukt cilvēki no vairākām mājsaimniecībām, uzliek par to bargus sodus, bet nenodrošina, lai sabiedriskajā transportā cilvēki nebrauktu kā siļķes mucā.

23) Tiem, kas rīko Tērbatas ielas tusiņu, bet vēlāk izdomā, ka jāievieš komandantstunda, kuras laikā policija veic cilvēku medības.

24) Tiem, kas analogi “jums nav maizes, ēdiet kūkas”, ievieš Latvijā sistēmu “jūs nevarat uzturēt Nissan Micra, brauciet ar Bentley”.

25) Tiem, kas tulko Satversmi pēc sava prāta, kas saukā tautu par kaujas suņiem, bet arī tiem, kas runā par atbalstu tradicionālām ģimenēm, bet ilgus gadus ir kopā vienā koalīcijā ar tiem, kas slavina nenormālības, izvirtības, amoralitāti uu izlaidību.

26) Tiem, kas gatavi savas valsts iedzīvotājus padarīt par izmēģinājuma trusīšiem, liekot vakcinēties ar vakcīnām, kuras vēl tikai pārbauda uz dzīvniekiem. Kuras uz cilvēkiem pārbauda tieši šobrīd un tagad, nemaksājot nekādas kompensācijas par eksperimentiem ar cilvēkiem.

27) Tiem, kuri vienmēr pie visa vaino “oligarhus”, bet patiesībā kalpo pasaules mega oligarhiem, lai, iztopot un lienot uz vēdera šo pasaules vareno priekšā, veidotu totalitāru iekārtu - Jauno pasaules kārtību. Globālistu lolojumu, kurā nav paredzēta vieta nacionālām valstīm uu tautām.

28) Tiem, kas, veicot “pētījumus” par milzu naudu (miljoniem), pamanās tajos iedēt super “zinātniskus” pētījums, kaudzi lapaspušu ar ēdienu receptēm, kuras zina katra mājsaimniece.

29) Tiem, kas sev piešķīra nodokļu maksātāju (tautas) naudu, lai nodrošinātu partijām, kas ir sagrābušas varu, palikšanu pie varas uu iespēju tērēties uz nebēdu uz tautas rēķina.

30) Tiem, kas melnu par baltu krāso, tiem, kas Mēnesi par Sauli sauc, tiem, kas rada Greizo spoguļu valstību, tiem, kas COVID19 afēru par COVID19 pandēmiju dēvē! Jo jautājums ir - kam tas ir izdevīgi?

Novērtē šo rakstu:

0
0