Menu
Pilnā versija

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Viedais Manels · 16.07.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas pret Covid-19, likumīgums ir aiz matiem pievilkts. Bet pretenziju piedevām atmaksāt valstij apmācībās ieguldīto naudu vislabāk raksturo krievu vārdiņš – bespreģels (galēji nepieņemama situācija).

Topošie karavīri, slēdzot līgumus ar NBS, nepiekrita medicīniskiem eksperimentiem, un uz dienesta sākšanas brīdi viņu veselības stāvoklis atbilda izvirzītajām prasībām. Te ikviens puslīdz labs advokāts vinnēs tiesu. Ar to tiesu varu Latvijā gan pēdējā laikā kā ar bitēm.

NBS komandiera cietpaurību parāda viņa paustais, ka karavīriem jāvakcinējas, jo tā ir pavēle, kas jāpilda bez ierunām. Komandieris acīmredzot nezina, ka armijnieki tiek sodīti ne vien par noziedzīgu pavēļu došanu, bet arī par to izpildīšanu.

Vai kareivjiem būs jāizpilda arī pavēles – nošauties vai šaut uz civiliedzīvotājiem, ja kāds augstākstāvošs oficieris tādas dos? Konkrētajā gadījumā padotajiem ir visas tiesības atteikties potēties pret kroņa vīrusu, motivējot ar to, ka vakcinācija var nodarīt viņiem kaitējumu vai arī neatbilst viņu reliģiskajiem priekšstatiem.

Visbeidzot, neatkarīgi no tā, kādu lēmumu pieņems vai jau ir pieņēmuši latvju karavīri, ceru, ka viņi turpmāk sapratīs, kas ir Latvijas tautas patiesais ienaidnieks, kuri nevis potenciāli, bet tagad un reāli iznīdē Dievzemīti.

Novērtē šo rakstu:

0
0