Menu
Pilnā versija

Kremļa maratonista apstādināšana

Rita Eva Našeniece* · 10.05.2016. · Komentāri (50)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurka

14.05.2016. 11:34

»

Fēlis

Kā būtu, ja būtu, mēs varam tikai minēt, jo nebija, taču bija tā, kā bija un bija diezgan sūdīgi


Latviešiem ir iepotets ka galvenie svētki ir kolaborantu svētki-9.maijs un 16.marts.Pret visiem okupantiem un viņu atbalstītajiem būtu jāizturas ar nicinājumu un jāraugas lai kolaboracionisma sērgas apsēstie tiktu izolēti no valsts pārvaldes.Ar 4.maija palīdzību sērga nav izoleta,bet atzīta par latviešu dzīves veidu un sērgas apsēstie rosas ES varas gaiteņos centīgi mēģinot sagraut šo savienību unisonā ar Kremļa propogandistiem.

Atbildēt

Starp citu

12.05.2016. 12:02

»

grābeklis

otrais pasaules karš beidzās 1945 gada 2 septembrī...neizglītotais īpatni


Lasīt māki, Īpaši "izglītotais"? Kur tekstā tu vari saburtot burtu kombināciju, kas kaut nedaudz atgādina vārdu savienojumu "kara beigas"? (kaut arī Eiropā karš 8.maijā tiešām bija beidzies)
Derētu tev tomēr iemācīties lasīt, pirms rakstīt komentārus.

Atbildēt

Boris

12.05.2016. 09:45

Var jau staipīt pa mēdijiem un kanināt, bet nedrīkst aizmirst, ka Nila vēlētāji tieši to grib redzēt. Tieši tāpēc jau viņu ievēlēja ka viņš liek kluci uz valsti un latviešiem.

Atbildēt

Mērkaķa dezodorants

12.05.2016. 07:37

Troļļiem darba pilnas rokas... Un pakaļas...

Atbildēt

nu jā

11.05.2016. 14:42

»

Fēlis

Kas ir? Vateņa smadzenēm daudz līdzīgu vārdu vienuviet izraisa īssavienojumu


vai tad pastalniekam ir palēkā viela ķirbī,stipri šaubos?

Atbildēt

Dr.xy

11.05.2016. 13:29

Nur ein ..... Russe ist ein guter Russe.

Atbildēt

Fēlis

11.05.2016. 12:42

»

Mjāāāā

sorosista vārsmas,tikai uz Tvaika ielu


Kas ir? Vateņa smadzenēm daudz līdzīgu vārdu vienuviet izraisa īssavienojumu?

Atbildēt

Fēlis

11.05.2016. 11:36

»

ne-krievs

Dažam labam vienkārši rusofobija iet pāri loģiskam prātam !Padomju nenozīmē-krievu...un to der iekalt sakarsušajā paurī! Un arī "lielie tautu pāridarītāji" nebija krievi! "Padomju" nozīmēja visas tobrīd esošās tautas PSRS sastāvā...


Un ko tad citu tas nozīmē. Jums, krieviem PADOMJU bacilis kā AIDS ir uz mūžīgiem laikiem. Pārāk smagi padomju režīms jums ir smadzenes sačakarējis.

Atbildēt

Siles vides nodoklis

11.05.2016. 09:52

»

Es

Jūs jau rakstu uzrakstījāt, pietiks komentēt


Kas vēl nebūs! Nevajag apsaukāties, lūdzu!Tiešām bērnudārzs!

Atbildēt

Jānis Vakars

11.05.2016. 08:18

Laikam jau tā "analītiķe" ir blondīne...Ušakovs pateica pareizi - nebūtu Vācija padzīta no Latvijas,nebūtu teorētiski neatkarīgās Latvijas,bet Vācijas province ar baroniem un muižkungiem!Bet "blondīnes" arī tad sev darbu atrastu...

Atbildēt

čemberlens un deladje

11.05.2016. 07:21

Malacis UŠAKOVA KUNGS,vareni uzirdināji sorosiešu-nažuku skudru pūzni,ilgi būs dzirdamas nenašeniecu vārsmas un vīnes meža pasakas.LAI VEICAS SASKAŅAS CENTRS.

Atbildēt

Es

11.05.2016. 07:01

Našeniecei ir tiesības likumīgi celt prasību par kaitējumu viņai, bet man kaitējuma nav un Nils ir OK. Nebūs nekādu mēs.

Atbildēt

Siles vides nodoklis

11.05.2016. 05:54

Krievu nacists N.Ušakovs kļūs aizvien nacistiskāks, augstprātīgaks, drāžot latviešu padauzu, viņa darbības un tekstus sacer Kremlī.

Atbildēt

11.05.2016. 05:30

»

es

Karošanai ar ko


Gribi teikt, ka Uļjanovs tāpat no labas sirds uzdāvināja Latvijai neatkarību???

Atbildēt

Informācijai

10.05.2016. 22:57

»

Lauku pāķis

Analītiķe....Spējīga tikai šitādu trulu demagoģiski rusofobisku murgu uzskricelēt. Neapšaubāmi pie brūkošās ekonomikas un apsīkstošās ES naudas straumes Rīga ir gards kumosiņš valsts nozadzējiem. Pietiek palasīt tepat pietiek vakardienas rakstu ka tika prihvatizēta Ventspils. Ušakovs ir vienīgais Latvijas...


5. Обеспечить на самом высоком политическом уровне (значительно выше профильного Управления Администрации Президента РФ) гарантии для «Центра согласия» и лично Н. Ушакова того, что проект и штаб пользуются стратегической поддержкой, которая не будет дезавуирована (отозвана) в ходе реализации проекта.

http://nr2.com.ua/News/world_and_russia/kandidat-mezhnatsionalnogo-soglasija-30844.html
© HP2

Atbildēt

formula

10.05.2016. 22:10

Publicēšanās iririr nedara godu,jo tie pārstāv tādus pašus kolaboracionistus....

Atbildēt

formula

10.05.2016. 21:35

Par ko te brīnamies? Ausainītis jau nav mainījies,ja nu vienīgi uz latviešu ļumpeņu rēķina bagātāks.Tādu jau rīdzinieki ievēlēja(pareizāk sakot-par tādu Rīgas latvieši nobalsoja ar pakaļām,tupot mājās).Šis piezīdies nekauņa nekad nav slēpis savu prieku,ka par visu ,kas ir labs pasaulē,ir jāpasakas raškai.Pie mums labs ir 18.novembris-tātad paldies raškai par to.Pie tam vanckars dala sev nepiederošus galvaspilsētas labumus kangariem un kangarēm.Viens liels malacis ,ka jāj tos fašistus,vai ne?

Atbildēt

10.05.2016. 21:09

»

es

Jā, šis moments mani arī nebeidz pārsteigt. Varēja taču tikai mazliet pamainīt stāstāmo stāstu - piemēram, komunisti ir pē, Ļeņins arī nebija labs, bet vienu labu darbu viņš tomēr izdarīja. Citādi kaut kā neloģiski viss sanāk...


1. Uļjanovs nekādu neatkarību Latvijai nedeva, bet bija spiests to atzīt, jo karošanai nepietika spēku.
2. Es tavu sievu nopirku no stacijas bomžiem, kad varu ierasties savākt?

Atbildēt

es

10.05.2016. 20:56

»

no Krievijas imperijas vestures

Komunists Blanks(lenins)-Uljanovs deva patalam ,,neatkaribu,, bet nepateicigas pastalas apgaza vina pieminekli Riga.tiesi tas pats notika ukraina-maksligi veidota teritoriala formejuma,kura autors ari ir Blanks(lenins)-Uljanovs


Jā, šis moments mani arī nebeidz pārsteigt. Varēja taču tikai mazliet pamainīt stāstāmo stāstu - piemēram, komunisti ir pē, Ļeņins arī nebija labs, bet vienu labu darbu viņš tomēr izdarīja. Citādi kaut kā neloģiski viss sanāk.
Interesanti, ko šajā sakarā bērniem māca skolā? Kā izskaidro LV rašanos? krievi mūsu teritoriju nopirka no Zviedriem, bet vienā dienā mēs sanācām un izlēmām, ka tagad šī teritorija ir mūsu??? :)

Atbildēt

Panamas papīrs

10.05.2016. 20:51

»

Žūļa murgi

Tas ir Žūlis, kas te murgo ar jauniem nikiem. Reti riebīgs un nekaunīgs latvietītis


Jāvelk gaismā visi krievu nacisti, tagad viņiem tekstus raksta Kremlī.

Atbildēt

no Krievijas imperijas vestures

10.05.2016. 20:36

Komunists Blanks(lenins)-Uljanovs deva patalam ,,neatkaribu,, bet nepateicigas pastalas apgaza vina pieminekli Riga.tiesi tas pats notika ukraina-maksligi veidota teritoriala formejuma,kura autors ari ir Blanks(lenins)-Uljanovs.

Atbildēt

50s

10.05.2016. 20:34

Ja SC no Rigas domes sak svinet patriotiskus svetkus , vai tik kaut kas grandiozs nav nozagts .

Atbildēt

Žūļa murgi

10.05.2016. 20:27

»

Panamas papīrs

N.Ušakovs nav tik muļķis, kādu te viņu tēlo...


Tas ir Žūlis, kas te murgo ar jauniem nikiem. Reti riebīgs un nekaunīgs latvietītis.

Atbildēt

Elžbete Jumprava

10.05.2016. 20:24

ko darīt īstas un patiesas-VIENS LIKUMS,VIENA TAISNĪBA VISIEM noteiktajam uz pieres viedajiem sorosiešiem un nažukiem,abolina teica, ka vairākums noteic visu-ZINIET PENŠI----LIELNIEKU LOZUNGS un izbeibziet baibīt ar protestiem,vadība vienotie,soross un "kolicija".POPULISMS šie protesti,interesanti ka mērgļi MENŠEVIKI!

Atbildēt

Lauku pāķis

10.05.2016. 20:13

Analītiķe....Spējīga tikai šitādu trulu demagoģiski rusofobisku murgu uzskricelēt. Neapšaubāmi pie brūkošās ekonomikas un apsīkstošās ES naudas straumes Rīga ir gards kumosiņš valsts nozadzējiem. Pietiek palasīt tepat pietiek vakardienas rakstu ka tika prihvatizēta Ventspils. Ušakovs ir vienīgais Latvijas politiķis kuram ir kaut cik stingrs mugurkauls. Staļina laiku latviskotais 58. pants ir pieņemts. Nu drīz tiks pieņemts likums ar kuru ārpus ES tiks tikai izredzētie. Tas viss sāk atgādināt kaut ko senu, bet ļoti pazīstamu... Un šī Našeniece ari to ļoti labi saprot un tik ļoti vēlas tikt izredzēto kastā...

Atbildēt

Panamas papīrs

10.05.2016. 20:03

N.Ušakovs nav tik muļķis, kādu te viņu tēlo.

Viņš pareizi min, ka Latvija var būt pateicīga padomju armijai par 4. maija svinamo dienu un 4. maija republiku.


Noskaties, tagad cenzūra noņemta.
http://nkc.gov.lv/aktualitates/interneta-legali-pieejama-filma-4-maija-republika/


Cēloņsakarībās – ja nebūtu Krievija (SSSR) okupējusi Latviju (jāpateicas padomju armijai, ka okupēja), nebūtu 4. maija republika – VDK ziņotāju republika vispār, kas joprojām ir pie varas, jo „čekas maisi” nav atvērti šobaltdien.


Cēloņsakarībās un loģiski izriet, ka SSSR okupācijas laikā Latvijā netika svinēts un neļāva svinēt 18. novembri - Latvijas neatkarības dienu. Tā kā 1990. gada 4. maijā tika atjaunota Satversmes sapulces 1922. gada 15. februārī pieņemtā Latvijas Republikas Satversme, tad loģiski, ka pēc šiem notikumiem turpmāk it kā drīkstēja atzīmēt 18. novembra svētkus un svinēt papildus 4. maiju. Bet noteicošais, lai varētu būt pateicīgi padomju armijai, tomēr palika – padomju armija pameta Latviju.

Kopējais secinājums izriet, ka N.Ušakovs saka taisnību, ka padomju armijai jāpateicas, jo tā okupēja Latviju, lai būtu 4. Maija republika, un vēlāk padomju armija tomēr pameta Latviju, kas kļuva par iespēju Latvijā svinēt 4.maiju un 18.novembri, jo padomju armija ir atstājusi Latviju pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas.

N.Ušakovs visu ir pateicis pareizi, tikai daudzi nesaprot to, ko gan patiesībā N.Ušakovs gribētu sacīt, bet nepasaka latviešiem, jo melojis nav. Ir, kas to saprot, ko saka N.Ušakovs un kam viņš šos tekstus adresē. Un to viņš saka krievvalodīgajiem, našistiem - okupantiem, kāds ir arī pats. Un tikai viņiem! Un saka to hibrīdakara apstākļos starp Krieviju un Latviju.

Nepasakot it ka līdz galam pilnīgi visiem saprotami, N.Ušakovs ar šiem izteicieniem, kas adresēti tikai un vienīgi našistiem - krievvalodīgajiem, viņš tieši norāda uz trūkumiem, kādēļ un kas bija par cēloni, kāpēc diemžēl, diemžēl krievu (padomju) armijai bija jāpamet Latvija, lai Latvija, padomju armijai pametot Latviju, tieši varētu būt pateicīgi padomju armijai, lai varētu svinēt 4. maiju un 18. novembri un kādēļ jābūt Latvijai pateicīgai padomju armijai par 4. maija un 18. novembra svinēšanu. N.Ušakovs priecājas, jo mērķis sasniegts – viņa un krievvalodīgo ienaidnieks pēc šiem N.Ušakova izteicieniem trako, izrādot savu aprobežotību, jo nesaprot N.Ušakova sacīto, vai saprot primitīvi. Tāda reakcija tika plānota un panākta perfekti. Daudziem, tostarp tiem, kas spējīgi spriest, nav noslēpums, ka padomju (krievu) armiju izveda pateicoties naudai, ko saņēma B.Jeļcina puča apspiešanai Krievijā no ASV Kongresa, „uz tankiem” parakstot „Latvijas brīvlaišanas” dokumentus, ko izsniedza A.Gorbunovam. Vienīga prasība bija Latvijai saglabāt un kopt okupantu ievazātos latviešu kultūrai svešos memoriālus, pieminekļus un citu drazu.

Nožēlojami, ka daudzi nav spējīgi pareizi saprast latviešu tautas ienaidnieka N.Ušakova izteicienus un viņa domāšanas stilu un veidu hibrīdkara apstākļos. Izteicieni, ko našists, fašists, okupants un krievu nacists N.Ušakovs veltīs saviem līdzgaitniekiem našistie, krievu nacistiem Latvijā, kļūs aizvien izsmalcinātāki. Neaizraujieties pārāk ar to iztulkošanu!

Atbildēt

Austris

10.05.2016. 19:49

Nilam pilnīga taisnība. Būtu citas armijas, būtu citi datumi.

Atbildēt

Vietējais

10.05.2016. 19:45

Arī mans vectāvs pa mātes līniju tika 1940 gadā krieviem ienākot Latvijā Latgalē tika nošauts savās mājās, jo tās, redz, iepatikās kādam krievam. Tādas tās lietiņas bija patiesībā. Tā ka okupants ir un paliek okupants.

Atbildēt

Starp citu

10.05.2016. 19:30

»

vnk

Nākamreiz, kad aizej uz Karātavu laukumu, rūpīgāk paklausies par ko "svinētāji" tur bazarē


Neesmu tur bijusi, tā kā vari mani apgaismot par ko tad tādu neparastu viņi tur bazarē.

Atbildēt

Starp citu

10.05.2016. 18:23

9.maijs nav diena, kad Krievija svin ienākšanu Latvijā. 9.maijs ir datums, kurā tiek svinēta uzvara II.Pasaules karā. Tāpēc man nav saprotams, kāpēc šie svētki tiek tā nomelnoti.
Es saprotu, ka Ušakova pretiniekiem ir jāizmanto jebkurš brīdis; es saprotu, ka mūsu valsts galvenais ideoloģiskais virziens šobrīd ir rusofobija, bet varbūt varētu jau nu kaut uz brīdi paklusēt un nepīt visur klāt politiku. Kaut vai aiz cieņas pret tiem, kas karā cīnījušies un atdevuši dzīvības. Starp citu arī mans vectēvs.

Atbildēt

RP

10.05.2016. 18:16

Neredzu nekādu atšķirību starp brūno fašismu un sarkano fašismu. Abiem bija moku kambari. Abiem iebrucējiem bija līdzvērtīga cilvēku iznīcināšanas programma. Brūnie nobendēja gāzes kamerās, sarkanie- ar verdzības moku gadiem Sibīrijā, lai atbrīvotu dzīves telpu saviem vazaņķiem.

Atbildēt

nu

10.05.2016. 18:03

»

Āris

Nu labi, cien. Rita, neienāktu 44. gadā krievi, paliktu vācieši - kas tad sagaidītu latviešus? Ir dzirdēts par ģenerālplānu "Ost"? Varbūt ir vērts palasīt, kā 41. gada jūlijā ienākošie vācieši lika fiksi novākt izkārtos sarkanbaltsarkanos karogus? Jeb Jūs domājat, ka Vācija pēc uzvaras mums ņemtu un...


"neienāktu 44. gadā krievi, paliktu vācieši"

Tu pilnīgi iespējams rakstītu komentāru pie raksta par vācu izcelsmes Rīgas mēru, jautātu vai autors domā, ka PSRS būtu pēc uzvaras mums uzdāvinājusi 18.novembri, rakstītu, ka tam mēram ir taisnība un vācu armija mūs pilnīgi noteikti atbrīvoja no boļševisma un pēc vācu perioda mums ir gan 4.maijs (gan jau, ka cits datums), gan 18. novembris.

Atbildēt

A.P.

10.05.2016. 17:50

Te ir darbs vidiņviņķeliskajiem deģenerātiem, dāmu pārtaisot par "vīriešu škiras" putnu, lai varētu kārtīgi sadot pa spārniem. Tāda agresīva tumsonība ir reta parādība pat naciķu kūtī. Ušakovam ir taisnība. Vācieši pat 1945.g.8.maijā neļāva iepīkstēties latviešiem par savu pašpārvaldi. Tikai latviešu dauniem nav zināms, ka vācieši paredzēja latviešus iznīcināt kā nevērtīgu tautu. Tas tika paredzēts izdarīt pēc uzvaras karā. Ušakovs pasaka patiesību. Cita lieta, ka ar dziļu nožēlu nākas izturēties pret krievu diasporu, kura savai politiskajai vadībai ir izvēlējusies muļķīti. Uzvaras dienā muļķītis nepastrādāja muļķības. Pastrādāja muļķības ar karikatūras izvēli. Tā bija pilnīgi aplama izvēle. Neatbilstoša vēsturei.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.05.2016. 17:46

Domāju nekļūdīšos ja pieņemšu, ka šī dāmīte uzbarojas no ārzemju naudas dažādās "nevalstiskās" organizācijās - jeb ir ārzemju aģents.
Protams neaizstāvu to sūdu brāli

Atbildēt

ne-krievs

10.05.2016. 17:21

Dažam labam vienkārši rusofobija iet pāri loģiskam prātam !Padomju nenozīmē-krievu...un to der iekalt sakarsušajā paurī! Un arī "lielie tautu pāridarītāji" nebija krievi! "Padomju" nozīmēja visas tobrīd esošās tautas PSRS sastāvā.
Izvarotāji un citādi mērgļi eksistē jebkurā pasaules armijā, un ne tikai !

Atbildēt

Āris

10.05.2016. 16:37

Nu labi, cien. Rita, neienāktu 44. gadā krievi, paliktu vācieši - kas tad sagaidītu latviešus? Ir dzirdēts par ģenerālplānu "Ost"? Varbūt ir vērts palasīt, kā 41. gada jūlijā ienākošie vācieši lika fiksi novākt izkārtos sarkanbaltsarkanos karogus? Jeb Jūs domājat, ka Vācija pēc uzvaras mums ņemtu un uzdāvinātu 18. novembri?
Tā ka krievu armija no nacisma mūs atbrīvoja pavisam noteikti un tur Nilam taisnība - un pēc padomju perioda mums ir gan 4. maijs, gan. 18. novembris.
Kā vērtējams padomju periods kopumā, ir ārkārtīgi sarežģīts jautājums, kas prasa vispusīgu analīzi un, iespējams, ilgāku vēsturisku atkāpi, lai norimst kaislības un traumas. Jo ne jau viss, kas notika tajā laikā, bija viennozīmīgi slikts un daudz no tā, ar ko mēs lepojamies un lietojam šodien, tika radīts tad (izglītība, kultūra, sports, ostas, ceļi utt.).
Tas, ka mēs kā tauta nespējam paņemt labāko arī no šī perioda un būvēt jauno, bet braucam iekšā otrā, totāla nolieguma grāvī, neliecina neko labu par mums.
Bet tas, ka šādus jautājumus aicināt risināt ar drošības iestāžu palīdzību, savukārt liecina daudz par Jums. Atgādina viduslaiku fanātiķus, kas savas svētās patiesības apziņas pārņemti, dedzināja ķecerus.

Atbildēt

Jambo

10.05.2016. 16:23

Gudrs cilvēks nedara visas kļūdas pats. Viņš atstāj iespēju arī citiem. V.Čērčils

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: