Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi, pārdevēji, tirdzniecības vietu īpašnieki un citi okupācijas varas pakalpiņi, kuri pilda antikonstitucionālās un pretlikumīgās pavēles. Ja nevarat uzrādīt nekādus juridiskus dokumentus, uz kāda pamata cenšaties ierobežojat mūsu brīvu cilvēku tiesības pārvietoties savā zemē, nemaz netuvojieties!

Ja jūs atsaucieties uz kaut kādiem antikonstitucionāliem koloniālās administrācijas pieņemtajiem noteikumiem par mistiskiem ierobežojumiem, tad esiet spējīgi uzrādīt juridiski korektu pamatojumu. Es jums kā jurists oficiāli paziņoju: lai jūs uzdrīkstētos traucēt mana kā brīva cilvēka pārvietošanos manā zemē, jums jāuzrāda šādi dokumenti:

1. Parakstīti MK lēmumi par kaut kādiem mistiskiem ierobežojumiem. Es korumpētos LTV ziņu raidījumus neskatos, tāpēc tikai juridiski dokumenti ar parakstiem, lūdzu;

2. MK noteikumi, kādiem ir jāizskatās uzpurņiem, ar visiem ekspertu atzinumiem;

3. Oficiāli parakstītas pavēles, instrukcijas utt., kas ļauj konkrēti jums (vārds, uzvārds, verga kods utt.) man tuvoties, kontrolēt, kaut ko norādīt un ierobežot.

Ir vēl jābūt arī citiem dokumentiem, bet pagaidām jums pietiks!

Tātad, kamēr nav šis oficiālo dokumentu komplekts, jums nav ne juridisku, ne morālu tiesību tuvoties un ierobežot šīs zemes pamatiedzīvotājus. Cerams, ka tik tālu viss ir skaidrs.

Augstāk minētā sakarā, ja redzat cilvēkus (ne vergus) Anonymous maskās, esiet cilvēcīgi, iejūtīgi un mēģiniet saprast, ka mēs (brīvie cilvēki) jau tā ejam ar jums uz kompromisiem, lai nav jūs jāpazemo! Neviens un nekad šajā teritorijā nepierādīs, ka man savā etniskajā dzimtenē ir jāievēro kaut kādi globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi.

Papildus informēju neizglītoto un nozombēto publiku, ka TV translācijām un paziņojumiem skaļruņos nav nekāda juridiska pamata, tāpēc iesaku nopirkt aptiekā labus ausu aizbāžņus un pārstāt ticēt tam fufelim, ko jums mēģinā iepiļīt smadzenēs.

Un visbeidzot, cilvēcība ir izdzīvošanas priekšnosacījums šajā pārkārtošanās laikā, tāpēc cienīsim viens otru un neuzspiedīsim citiem, kā dzīvot savā zemē, jo visi ir brīvi savā izvēlē! Peace...

Novērtē šo rakstu:

0
0