Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Super nekaunība! Bijušajam Satversmes tiesas priekšsēdētājam (!) Gunāram Kūtrim “iztrūkst plašāks mūsdienīgs redzējums par Satversmes tiesas vietu valsts sistēmā”. Iedomājaties!?

Viņi taču atklāti virza uz Satversmes tiesu tikai tādus tiesnešus, kas skaidrs, ka atbalstīs “varavīksni”! Tiem taču neiztrūkst “mūsdienīgs” redzējums. Tikai Lībiņai- Egnerei un Nikuļcevai neiztrūkst. Profesoram, Satversmes komentāru autoram Ringoldam Balodim arī “iztrūkst plašāks mūsdienīgs redzējums par Satversmes tiesas vietu valsts sistēmā”!!!

Jo plāns ir ielikt tādus “mūsdienīgus” Satversmes tiesas tiesnešus, kas, neskatoties uz tautas gribu, bīdīs cauri viendzimuma laulības un citus liberāļu plānus! “Mūsdienīgs skatījums” - tas taču nav tēvs un māte, bet vecāks nr.1 un vecāks nr.2, kā mēs esam jau sapratuši!

Kūtrim, Balodim trūkst izpratnes par Satversmes tiesas vietu valsts sistēmā?!
Nu tikai tādā valsts sistēmā, kur juristi savus diplomus var izmest ārā, jo tiesiskums ir atcelts! Šo sistēmu sauc JAUNĀ NORMALITĀTE - un to jau ievieš!

Jūsu kontus var bloķēt, naudu aizturēt un atņemt uz AIZDOMU pamata, personas tiesības ierobežot, privātums ir atcelts, uz MK noteikumu pamata jāliek uz deguna lupatas, Satversme, Rietumu tiesiskums, cilvēka tiesības ir atceltas. Un geju laulības - nosauktas par partnerību. Tā ir MŪSDIENĪGĀ izpratne?

Laikam par to Kūtrim, Balodim un Druvietei nav izpratnes. Bet Lībiņai-Egnerei un Nikuļcevai ir. Kas bīda šos modernos, varavīksnes tiesnešus uz Satversmes tiesu ar mērķi izdabāt liberāļiem? TIESLIETU PADOME - Iveta Kruka, Andris Zutis, Aigars Strupišs, Jānis Bordāns, Aija Āva, Zigmunds Dundurs, Jānis Skrastiņš, Ilze Celmiņa, Juris Siliņš, Dzintra Balta, Juris Stukāns, Juris Jurašs, Jānis Rozenbergs. Kā redzams, daudzi no viņiem sabiedrības acīs - kā Jurašs un Bordāns - TĒLO konservatīvos.

Nav nekādu šaubu, ka viens no pirmajiem jaunā Satversmes tiesas sastāva neoficiālajiem POLITISKAJIEM UZDEVUMIEM būs izdragāt cauri “dzīvesbiedru” likumus.

Dalies - lai visa sabiedrība uzzina šo afēru - izmantot SATVERSMES TIESU, LAI DABŪTU CAURI “VARAVĪKSNES” LIKUMUS UN CITU “JAUNĀS NORMALITĀTES” NEPRĀTU, KAS IR PRET TAUTAS GRIBU - UN KO NORAIDĪTU PAT SAEIMĀ!

Novērtē šo rakstu:

0
0