Menu
Pilnā versija

Dzied Circene aizkrāsnē

Viedais Manels · 31.10.2021. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!” TV24 raidījumā postulē bijusī veselības ministre Ingrīda Circene. Tātad ieslodzīt cilvēku mājas arestā, pie reizes liedzot viņam iztikas līdzekļus (darbu, kā ienākumu avotu), nav potes uzspiešana?!

Uzskatu, ka publikā tomēr labāk nerādīties deputātiem un ministriem, kas ieviesa nepotēto diskrimināciju, bet nupat jau genocīdu. Jau tagad varnešus pavada nievas un lamas. Ja man garām cilpotu kāds no šiem varmākām, es arī diez vai spētu noturēties, lai nepateiktu to, ko domāju.

Turklāt daudzi ļaudis saprot, ka par viņu tuvinieku nāvēm slimnīcās ir atbildīgi “pasaules ļaunīšu” dienderi, jo aizgājēji lētu, reiz pieejamu un efektīvu medikamentu vietā saņēma “ārstēšanu pēc izdzišanas protokola”. Tālab tieši vakcīndīleri slapstās, slēpjoties no tautas naida, jo ne katrs no pašreizējās varas cietušais latvzemietis spēs aprobežoties tikai ar verbālu emociju izpausmi.

Manuprāt, visi, kas pieņēmuši lēmumus par obligāto (lasi – spaidu) potēšanu, segregāciju un liedz zāles pret vīrusu, ir sabiedrības atkritumi un viņu vieta labākajā gadījumā ir politiskajā miskastē. Tieši tie, kas pagaidām sēž augstos krēslos, nevar iznākt sabiedrībā (atliek vien čupoties savā starpā), jo nejauši var tikt nolinčoti.

Novērtē šo rakstu:

0
0