Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sabiedrisko attiecību aģentūra Deep White ir lielākā PR aģentūra Latvijā. Tātad – tirgus līderis. Varētu priecāties, ka kompānijai izdevies iekarot nozīmīgu vietu nozarē. Bet varbūt ir vērts pētīt, ar kādiem paņēmieniem tiek panākti šādi panākumi. Un atklāts paliek jautājums – ar kādām metodēm?

Un izrādās, metodes ir diezgan apšaubāmas. Interešu konfliktos balstītas. Kā tas izpaužas?

Nav noslēpums, ka Deep White līdzīpašniece un vadītāja ir dāma vārdā Egle Klekere-Knoka. Un nav noslēpums, ka viņas dzīvesbiedrs ir neviens cits kā Rīgas mēra padomnieks Gints Knoks. Un šeit tad arī parādās interešu konflikta iespēja, iespējama tirgošanās ar ietekmi un iespējas panākt klientiem vēlamus risinājumus galvaspilsētas pašvaldībā un arī ministrijās, par kurām atbild Attīstībai/Par ministri.

Turklāt Deep White iet ārkārtīgi vienkāršu ceļu, bez aplinkiem un kaut kādiem mēģinājumiem maskēt savu darbību.

Kāds Deep White klients (šoreiz neprecizēšu – kurš, jo tas var mest ēnu uz kompāniju un ietekmēt tās tālāko darbību) saņēmis piedāvājumu par desmit tūkstošiem noorganizēt tikšanos ar Rīgas mēru Mārtiņu Staķi. Tā vienkārši – samaksā, un audience pie Rīgas galvas garantēta.

Turklāt Deep White neslēpti apliecinājusi, ka spēj sakārtot vajadzīgos jautājumus kā Rīgas domē, tā arī Attīstībai/Par kontrolētajās ministrijās.

Vai nav skaisti? Tik vien kā desmit tūkstoši jānoliek galdā, un viss notiek. Durvis ir vaļā. Visas iespējas risināt jautājumus tieši tā, kā klientam nepieciešams.

Un vai gan var brīnīties, ka liela daļa būvniecības karteļa lietā iesaistīto kompāniju kļuvušas tieši par Deep White klientiem? Nosaukšu tikai dažas, kas pēc šī skandāla sākuma vērsušās tieši pie Deep White. Tās ir Merks, Skonto būve, Velve un Arčers. Tātad viss būvniecības karteļa zieds.

Un ko gan viņi meklē visi reizē tieši pie Deep White, lai gan iepriekš izmantojuši citu PR kompāniju pakalpojumus? Vai gadījumā ne plašu durvju atvēršanos par nieka desmit tūkstošiem eiro?

Tomēr ne visi Deep White klienti ir piekrituši medus saldajam piedāvājumam. Jau tuvākajā laikā tiešibsargājošās iestādes saņems iesniegumu no Deep White klienta, kas par šo nelikumīgo, neētisko un pazemojošo tirgošanos ar ietekmi ziņos attiecīgajām iestādēm.

Kliedzoši neētiskā Deep White rīcība nepaliks zem tepiķa paslaucīta un nāks gaismā.

Novērtē šo rakstu:

0
0