Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Godātais SikšÅ†a kungs (attÄ“lā)! OrganizÄ“jot Indexo akciju kotāciju RÄ«gas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos JÅ«s personÄ«gi iekļāvāt nosacÄ«jumu, ka, ja 24 mÄ“nešu laikā netiek saņemta bankas licence, JÅ«s atpirksiet no investoriem akcijas 7,5 miljonu eiro vÄ“rtÄ«bā. Jums ir palikuši mazāk nekā 11 mÄ“neši, lai saņemtu licenci. Tas izskatās arvien nereālāk. 

Es biju pilnÄ«gā šokā, kad biržas ziņās ieraudzÄ«ju, ka Indexo bankas kontos nu jau ir mazāk par 5 miljoniem eiro! Jums vairs nav 7,5 miljonu eiro, ko atdot investoriem nākamajā gadā! 

Jums vairs nav arÄ« 80% no šÄ«s summas, kas bija jāglabā atsevišÄ·i saskaņā ar biržas noteikumiem! Ir pazudis vismaz viens miljons euro (80% no 7,5 miljoniem - 5 miljoni, kas ir kontā), kuram bija jābÅ«t atsevišÄ·Ä kontā! 

Vai šÄdi JÅ«s cÄ«nāties par labāku finanšu vidi Latvijā? Kā JÅ«s izpildÄ«siet savas saistÄ«bas investoru priekšÄ?

Indexo „atbilde”: apstiprinām, ka uzņēmuma sākotnÄ“jā akciju piedāvājuma laikā piesaistÄ«tās investÄ«cijas tiek izmantotas pilnÄ«bā saskaņā ar sākotnÄ“jā akciju piedāvājuma nosacÄ«jumiem un uzņēmums, sadarbÄ«bā ar Latvijas Banku un Eiropas Centrālo banku, aktÄ«vi strādā pie jaunas komercbankas licences saņemšanas.

Novērtē šo rakstu:

0
0